Diskuze o Vladimíru Franzovi

Přidat nový příspěvek.
126
 • Pět prezidentů Reagovat (14.1.2013 07:55) ganymedes

  Jednoduché povolební počty: Franz + Fischerová + Roithová =15%
  tito tři slušní občanští kandidáti+přijatelný levicový kandidát Diensrbier =31%
  přidáme-li Zemana, občanského kandidáta levice, pak celkový součet hlasů = 55%
  a máme zvoleno v prvním kole <3
  těchto pět prezidentů by se mohlo na Hradě střídat po dvou měsících a přes letní prázdniny bychom si jako národ udělali samosprávu <3
  nejjednodušší řešení bývá i nejgeniálnější
  <3 <3 <3 <3

 • xenofobie Reagovat (13.1.2013 21:10) ganymedes

  Pana Franze bych možná volil, kdyby nekandidovala paní Fischerová. Je to pozoruhodný člověk a, i když mi bude 50, nevadí mi jeho tetování natolik, abych si o něm myslel že je to nějaká obluda. Je určitě inteligentní, vzdělaný a má velký přehled napříč různými tématy. Avšak po superdebatě zcela ztratil u mě morální kredit, když si dovolil přirovnat armádního generála, pana LUdvíka Svobodu k prezidentu Háchovi. Toho generála, který bojoval na Dukle za naši svobodu a za jeho rakví šel velký průvod kondolentů, kteří nebyli k tomu ani nuceni orgány Stb, ani to nedělali jako najatý kompars...Lépe nejdříve přemýšlet a potom říkat nesmysly :-)

 • Snad Reagovat (13.1.2013 11:43) Zdena

  Nikdo snad nedoufal, že by pan Franz, postoupil. Nic méně, o něm ještě uslyšíme,byl bych rád, kdyby se v politice dál angažoval.

 • Zklamal jsi mě národe Reagovat (13.1.2013 00:28) Milena

  Jsem zklamána národem českým, proč těch keců, když nakonec zvolili starou aparaturu a člověka jiné národnosti?

  • Re: Zklamal jsi mě národe Reagovat (13.1.2013 14:30) Karlovec

   Paní Mileno,mne národ nezklamal. Já to vidím takto:
   Měli jsme v končené fázi 9 kandidátů a to umožnilo takovou škálu možností a pestrosti, že si každý občan mohl vybrat. Každý jsme svému kandidátu držel palce a někdo je nyní smutný. To je život, to je demokracie. Pro mne by byl také pan Franz přijatelnější než pan Zeman. Nic méně i výsledek, kterého pan Franz dosáhl naznačuje, že jsme kulturním národem. Pana France volilo tolik procent, že kdyby měl svou stranu, byl by v parlamentu. Jinak jsem rád, že Vás netrefil šlak, jak jste nás strašila.

  • Re: Zklamal jsi mě národe Reagovat (13.1.2013 08:46) Luboš

   Mileno, netrucuj, podvol se většině, jinak to nejde. Dobrý je, že se zúčastnila, máš čisté svědomí. Ale v každé hře i životě platí, že větší bere. Ale nebudu kvůli tomu, že nevyhrál můj kandidát, plivat na ostatní, to je ubohé. Přání většiny respektuji.

 • Reprezentace 4R Reagovat (12.1.2013 20:24) Aleš

  Já si myslím , že by měl prezident reprezentovat . Vy si myslíte že avatar muze reprezentovat?

  • Re: Reprezentace 4R Reagovat (13.1.2013 23:15) emanuela

   Jenže je právě smutný to, že spousta lidí nevolila dle svého uvážení a toho, koho by chtěli, ale podle toho, o kom psali nejvíce v novinách, že jedině ten a ten má šanci na výhru, tak opět lidí vybírali z největších mediálních favoritů to nejmenší zlo než aby volili podle svého svědomí toho, koho sutečně chtějí. Ovečky.

  • Re: Reprezentace 4R Reagovat (13.1.2013 01:04) Milena

   Jak bude reprezentovat Milošek a nebo Karel? Kája je jiné národnosti a neumí ani česky a Miloš bude stále s Becherovkou, slíbil že zalézá do nory, tak proč tam nezůstal?

 • 6,7% Reagovat (12.1.2013 16:57) Ln

  Hi,hi

 • To si myslím já Reagovat (12.1.2013 15:00) Kristý..:))

  "Chci věřit, že žiji ve vyspělé společnosti, která lidi neposuzuje podle toho, jak vypadají, ale podle slov, činů a práce, kterou za sebou mají." Prof.JUDr. Vladimír Franz

  • Re: To si myslím já Reagovat (13.1.2013 00:30) Milena

   Posuzují podle strachu a ne podle toho, co ten či onen pro druhého dělá, plno keců o změně a skutek utek....

  • Re: To si myslím já Reagovat (12.1.2013 19:38) Grizzly na Hrad

   Tak to pardon!!! Prezident reprezentuje občany země před světem a my nejsme kmen lidojedů!
   Co takhle zavést určitá kritéria, každý, kdo se hlásí na jakoukoli pracovní pozici, musí nějaká splňovat, sehnat pár podpisů stejně postižených o ničem nevypovídá, minimálně bych prosila normální vzhled (viz kreatúra Franz), český vzhled (viz Čech jako poleno Okamura), prostě fakt normálního Čecha, když má zastupovat ten český národ, že (viz kníže Schwarzenberg) a ještě bych prosila, aby uměl mluvit (viz opět posledně jmenovaný), snad toho není až tak moc...?!

   • Re: Re: To si myslím já Reagovat (13.1.2013 12:14) MB

    Lidi s xenofobními a rasistickými názory by se v 21.století neměli veřejně vůbec vyjadřovat!

 • Můj názor Reagovat (12.1.2013 12:05) Lenča

  Jediný normální prezident který by mohl být je Vladimír Franz alias Avatar... s prominutím :) Nejde o to jak vypadá nebo jak se chová... Jde jen o to jaké má názory a je jeden z mála co není politik a proto kdyby mi bylo 18 tak ho volím jestli bude na volbu i příští rok můj hlas má jistý... Sice ve školách nebudu zrovna nejoblíbenější ale rozhodně se přes první kolo dostane a já bych na tohoto prezidenta byla konečně pyšná, protože tento člověk není další zkorumpovaný politik

  • Re: Můj názor Reagovat (12.1.2013 13:14) Zuzana

   A navíc vypadá dobře. Když jsou pestrobarevní ptáci, květiny nebo obloha, tak lidé padají obdivem, ale sami sobě tu samou, evolucí danou schopnost upírají.

   • Re: Re: Můj názor Reagovat (15.1.2013 08:45) Martin

    Asi proto, že se , na rozdíl od barevných ptáků, takoví nerodíme. Přece nás nechcete všechny uměle vybarvovat a tvrdit, že je to normální?

   • Re: Re: Můj názor Reagovat (12.1.2013 15:19) Lenča

    Souhlasila bych, prostě je nejlepší kandidát na prezidenta a pokud to vyhraje budu leda jen ráda... ať vypadá jakkoliv tak prostě je to jeden z mála lidí co dokáže vyjádřit to co si myslí a ne jen slovy,ale i činy :) a to jak vypadá je jen dobře ať se to starším lidem líbí nebo ne je takový jaký je a má něco co ne každý dokáže pochopit, že i člověk, který je potetovaný to má a on to opravdu má v hlavě srovnané a může dosáhnout všeho co chce :)

 • nebudte předpojatí Reagovat (12.1.2013 11:18) Vačice

  Já sleduji všechny prezidentské debaty většina kandydátů mi připadá přijatelná ale Franz je něco nového a svím uměleckým zaměření je mi ještě víc simpatický a jeho názory jsou přesné...
  Volila bych ho,bohužel mi nebylo 18.

 • Žádná ostuda Reagovat (12.1.2013 11:11) Anonymous

  Žádná ostuda by to nebyla ;) Protože větší už být ani nemůže než je teď a kdyby se stal prezidentem ještě by jste mohli děkovat :)

  • Re: Žádná ostuda Reagovat (12.1.2013 14:21) Anonynus 2

   A komu, tobě, ne?

 • Borec:) Reagovat (12.1.2013 10:31) Anonymous

  Nevolte očima ;) on je borec prostě by tomhlu státu pomohl víc než nějakej Zeman.. kdyby mi bylo 18 du hlas hodit jemu:) on si to zaslouží, když chvíli posloucháte jak mluví no prostě myslim že on by byl dobrej prezident a co my stim, že je potetovanej? je to jeho vzhled, jeho volba :)

  • Re: Borec:) Reagovat (12.1.2013 14:22) Libor

   A co jako by tomu státu mohl dát? Stačí mi jedna věc.

  • Re: Borec:) Reagovat (12.1.2013 11:32) Don't know

   Přesně.! Kdyby mi bylo 18, taky bych mu dala hlas..:)

  • Re: Borec:) Reagovat (12.1.2013 10:48) Šárka

   Ještě že ti 18 není...

 • Národní ostuda pokračuje Reagovat (12.1.2013 08:05) Martin

  Česká Republika má už i tak dost špatnou pověst, ostatní země se smějí našim zákonům, našim politikům, to by se měli smát ještě jemu ? Nechci jej soudit podle vzhledu, ale ovšem hraje to taky velkou roli, jak někteří tvrdí, je chytrý to taky nevyvracím. Ovšem většina kandidátů na post prezidenta je chytrá. Co se týče toho, že nebyl u komoušů, raději budu volit komouše, za komoušů měl každý byt, každý práci, nebyli závadné potraviny, nepašoval se alkohol jako v dnešní době viz. methanolová aféra. Teď mě všichni ukřižujte, že už nechcete komunismus apod., ale je přeci jenom jiná doba a nechápu, proč všichni řeší to co bylo. Pana Franze bude volit stejně pouze mladší generace, která nás táhne do prdele už od nějakého roku, kdy cinkali klíčema. A je to tu zase, mladí studenti nebo mladá generace volí Franze jenom z hecu, jelikož je odlišný od ostatních svým vzhledem a potom na nás řvou, že ho soudíme podle vzhledu. Už jenom to, že by nás prezentoval barevný člověk.... ČR by měla ještě větší posměch v EU a celém světě vlastně. Pan Franz je právník a dokážete si ho představit u soudu, kdyby Vás hájil? Já teda moc ne, ještě by nás zavřeli oba dva. Pokud chcete volit někoho bez politické minulosti volte třeba pana Dienstbiera a pokud Vás nezajímá moc politická minulost, ale chcete volit někoho, kdo může ČR pomoct tak volte pana Zemana dále bych nevolil našeho slavného spícího kandidáta.. Většinu jednání by zaspal a to by taky nebylo dobré..

 • Národní ostuda! Reagovat (11.1.2013 22:45) Světlana Glaserová

  Obávám se, že obličej pana VF poměrně přesně vystihuje, co má tento člověk v hlavě! Dále mi poměrně hodně vadí jeho spřízněnost s hnutím skinheads. Jeho skřehotavý neurotický projev, který předvedl na kameru mě ovšem definitivně přesvědčil, že takového prezidenta bych nechtěla ani ve zlém snu! Nemám nic proti recesi, ale hlavu státu si opravdu představuji jinak.

  • Re: Národní ostuda! Reagovat (11.1.2013 23:51) Hana

   Milá dámo,pokud si přejete mít za hlavu státu komunisti,tak prosím,jen si pak nestěžujte,že jste volila úplné..... Nechápu,jak můžete soudit člověka jen podle jeho vzhledu,nebo jedné diskusi... To poukazuje na to,co máte právě Vy v hlavě... Zkuste si sednout k internetu a vyhledat všechny informace na jiné kandidáty a pak teprve něco říkejte!!!

   • Re: Re: Národní ostuda! Reagovat (12.1.2013 14:40) Anna

    A vy si, milá dámo, uvědomte, že pokud je prezident hlavně reprezentativní funkce, tak by podle toho měl vypadat. A nejenom, že pan Franz vypadá jako omalovánka, ale jeho projev stojí taky za houby. To, co má v hlavě nevim ani mě to nezajímá. Ale neumí jasně a jednoduše odpovědět na otázku. Jestli se dostane do druhého kola, tak budu v každym případě volit druhého kandidáta, protože cokoli bude menší zlo. Už teď si z nás dělají v zahraničích srandu - "Franz? V Česku je možné vše"... A jako tolerantí národ bychom se ukázali spíš kdybychom si zvolili ženu - když už mají všichni kecy o toleranci.

   • Re: Re: Národní ostuda! Reagovat (12.1.2013 04:42) El

    Přesně tak! Velice dobře napsáno !

 • Jen ON !!! Reagovat (11.1.2013 21:58) Anonymous

  Only Franz :'3** .. Je originální a není to stereo typ jako ostatní :DD

  • Re: Jen ON !!! Reagovat (11.1.2013 22:57) těnemusízajímatmojejmeno

   jen a jen souhlasím!:)

 • Jedině Franc ! !!! Reagovat (11.1.2013 21:02) Káťa :**

  Volte France on je nejlepší :)

  • Re: Jedině Franc ! !!! Reagovat (11.1.2013 21:06) Zuzáá !!

   Ano :)))

 • Franz Reagovat (11.1.2013 19:48) El

  Když USA zvolilo za prezidenta černocha, tak všichni tleskali... Proč bychom nemohli mít za hlavu státu člověka, který je potetovaný, vzdělaný, bez politické minulosti, profesor, umělec a clověk, se kterým se dá bavit... Nebýt jeho, tak k volbám nejdu, protože tam není nikdo, koho by bylo možné volit...Retardi jsou podle mě ne ti, kteří pana Franze zvolí, ale ti, kteří jsou schopni zvolit něco takového, jako je Fischer, Zeman či Schwarzenberg.. Pokud někdo z těchto pánů vyhraje, nic, ale vůbec NIC se tu nikdy nezmění k lepšímu. Pokud je chcete volit, tak si do prdele přestaňte stěžovat na politiky a politickou situaci v ČR, protože vy můžete za toho, koho si zvolíte! Franz je jedinej kterej tam neni díky špinavým politikům, ale díky lidem, kteří si ho zvolili sami! A ani né díky kérce, ale díky tomu jakej je to člověk!

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 21:03) káťa :)

   Pravda !! :)

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:47) romůch

   Volit takého hňupa je úplný úlet. Strašný kabaret a zahozený hlas.

   • Re: Re: Franz Reagovat (12.1.2013 04:40) El

    Tak si běž volit zemana, nebo jinýho trotla, ty budeš pak nadávat jak to tu stojí za hovno!

    • Re: Re: Re: Franz Reagovat (12.1.2013 16:58) Libor

     A Avatar nás vytrhne

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:33) Stáňa

   Trochu hloupé je to,že s kérkou na ksichtě nemůžete dělat takřka žádnou práci,kde přicházíte do kontaktu s lidmi a on má zastupovat celý národ??V soukromí je to každého věc,ale jako prezident,sorry%-(

   • Re: Re: Franz Reagovat (12.1.2013 04:38) El

    škoda že je v naší republice tolik omezených lidí! ale naštěstí co sem mluvila i s tou starší genereací, né každej je zaostalej a naštěstí né každej soudí podle toho jak člověk vypadá ale podle toho co má v hlavě :) a né na hlavě!

   • Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:46) Martin

    Vy ignorante netušíte, že Franz je mezi lidmi neustále!

    • Re: Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:57) Josef

     Ať zůstane, kde je, tam se hodí. Prezidentovat by mohl tak akorát mohykánům.

    • Re: Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:54) Stáňa

     Já bych brzdila...Zkuste si takto zajít na pohovor Vy!

 • FRANZ Reagovat (11.1.2013 19:17) Jan a Katks

  Doufejme ze tenhle ten prezident, neco zmeni pro Ceskou republiku...ne jak ti dalsi prezidenti,co byli pred nim.. to byli pouhe masla, nic pro ceskou republiku neudelali, jen jsme se nechali prodat.Tak doufejme ze tenhle ten prezident neco zmeni,ne jenom tim jak vypada,na vhledu vubec nezalezi,podivejte se nekteri na sebe..** ale i tim,ze je chytry.. Ziji v cizine, s pritelkyni jiz 7 let a chtel bych se vratit rad do ceske republiky.. ale tim,ze nase ekonomika nevzrusta tak me tam nic nedrzi tak zajimaveho... Take by tam mohli byt tydenni platy, ktere jsou tady taky.. proto je hodne Cechu v cizine.

 • Franz na hrad Reagovat (11.1.2013 19:13) Michaela

  Mrzí mě, že v této zemi vládnou předsudky!!!!

  • Re: Franz na hrad Reagovat (11.1.2013 20:05) Dana

   Nemyslím, že vládnou předsudky, proti panu Francovi nic nemám, ale kdyby neměl ty omalovánky, tak o něm nikdo neví. Není nijak výjimečný , jistě máme daleko fundovanější lidi o kterých se málo ví. Nejsou totiž tak vidět.

   • Re: Re: Franz na hrad Reagovat (11.1.2013 20:48) erasser

    To máte možná pravdu, ale ti lidé, o kterých hovoříte, bohužel nekandidují..

    • Re: Re: Re: Franz na hrad Reagovat (12.1.2013 14:33) Dana

     Pan Franc, šel kandidovat z hecu, několikrát o tom mluvil, asi ani sám netušil, jaký bude mít úspěch. A přesně tak z hecu , k tomu přistupují i jeho voliči. Podle mě jsou volby věc vážná a tak by se k ní mělo přistupovat. Ale to je věc každého z nás. Vůbec nic proti němu nemám ale na prezidenta země, nemá.

    • Re: Re: Re: Franz na hrad Reagovat (12.1.2013 03:11) Deana

     ale ano, kandidují. Ale přesně - nejsou tak vidět. Je třeba jít trošku hlouběji, jen o maličkej kousek :-)

 • Franz Reagovat (11.1.2013 18:57) Martin

  Pojďme volit charakterního a poctivého člověka.

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:05) Libor

   Kde ho vzít?

   • Re: Re: Franz Reagovat (12.1.2013 03:13) Deana

    mezi kandidáty jeden takový je. Není tolik okázalý, ale stačí se podívat do očí...

 • Franc Reagovat (11.1.2013 18:56) Tereza

  Lidi nevolte vzhledem !! Co je Zeman nic... Franc je aspoň něco !!

  • Re: Franc Reagovat (11.1.2013 20:49) romůch

   Franc je zmalovaný zmatek

  • Re: Franc Reagovat (11.1.2013 20:06) Marie

   Co?

 • Franz Reagovat (11.1.2013 18:54) ..anonym..

  Děláte, jako by mohl prezident něco změnit, je to pouhá figurka. A to jediné co by alespoň mohl je reprezentovat ČR a to se o panu Franzovi při nejlepší vůli říct nedá. Ale v tomto státě je možné všechno, proto někteří lidé budou na prezidenta volit tohoto člověka. Čím větší ostuda pro ČR, tím lépe že...

 • lll Reagovat (11.1.2013 18:45) martin

  franz není v žádné strane neutratil toho hodne na kampaních a v hlavě má taky.. at to všeci ve světě vidí jak to tu posrali polityci

 • Franz Reagovat (11.1.2013 18:01) V.

  Všichni ti, kdo mají něco proti panu Franzovi tak soudí převážně kvůli jeho vzhledu. Pak je ale otázka, zda chceme volit prezidenta, nebo maskota :)

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:52) romůch

   Nezáleži na vzhledu, také sem ho chctěl volit, ale dyť je to člověk, který je vyzmatkovaný z toho všeho co se kolem něj děje a absolutně nemá šanci na úspěch.

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 18:50) Tereza

   Souhlasím s vámi !

  • Re: Franz Reagovat (11.1.2013 18:06) Jiří Jambor Jr.

   To ano, jenomže pan Franz má něco v hlavě je navržený samotným lidem a neutratil 21milionů za kampaně :)... A jenom protože je odlišný, je hned špatný? :)

   • Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 18:11) V.

    Vůbec ne, můj příspěvek byl myšlený naopak kladně :) Lidé ho soudí podle vzhledu, a neumí si představit, jak by zástupci ostatních států na jeho vzhled reagovali. To podle mě ale není nejdůležitější faktor, jelikož prezident a maskot je rozdílná věc, a pokud by nám šlo opravdu jen o tohle, hledali bychom maskota. Pan Franz má mou plnou podporu :)

   • Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 18:10) Miri

    Ne, ale všichni ho volí jenom kvůli tomu tetování, v hlavě zas toho tolik nemá...je možná dobrý umělec, poctivý člověk, ale o politice nic neví. To když už, ač jsem ji nevolila, tak tu Taňu!

    • Re: Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:53) romůch

     volit táňu je zmatek

    • Re: Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 20:27) Slunce

     Myslím si totéž. A je měkký. Zblbnou ho... V Krausově pořadu visel přes křeslo jak nějaký úpěnlivý pejsek. Schválně se mrkněte znova... :(

    • Re: Re: Re: Franz Reagovat (11.1.2013 19:20) Ladislav

     přesně tak! nic o tom neví jenom si přečetl pár nih to je všechno..

 • Franz Reagovat (11.1.2013 17:57) Sabča

  Nevím proč ho soudíte podle toho jak vypadá,na vzhedu nezáleží a navíc je to chytrý a vzdělaný člověk a né jako ty ostatní starý páprdové ,které nás dostali tam kde jsme tet !! :)

 • Franz. Reagovat (11.1.2013 17:55) Jiří Jambor Jr.

  Proč ho soudíte podle obalu? :) Pan Franz je opravdu silná osobnost. Ano, podle naší společnosti není normální, ale dejme si otázku co je normální? Já si myslím že prostě je jenom sám sebou a není Ovečka, a takového do politiky potřebujeme! :)

  • Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 18:56) Kr

   Není ovečka... hahaha a co asi tak pan Franz zmůže jako prezident, jaké má pravomoci, když si ho poslanci přehlasují, kdy budou chtít.

  • Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 18:11) Miri

   To vy, jeho voliči soudíte jenom podle obalu. Kdyby neměl tetování, nikdo si ho ani nevšimne:

   • Re: Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 20:33) Simona

    Naprostý souhlas,kdo není blbej,nebo vykouřenej,taj to musí jasně vidět,že je mimo.Myslím,že sám se těší,až to bude mít za sebou :)

   • Re: Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 19:12) Rorýs

    Přésně ták.

   • Re: Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 18:56) Martin

    Mýlíte se.

   • Re: Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 18:49) Pavel

    Souhlasím s Vámi. Bez tetování ztrácí kandidatura pana Franze smysl... Nikoho by nenapadlo navrhovat ho na hlavu státu.

    • Re: Re: Re: Franz. Reagovat (11.1.2013 22:41) David Jakubec

     Já ho chtěl volit podle toho co má v hlavě. Nakonec jsem ale volil Táňu.

 • Chceme Franze Reagovat (11.1.2013 17:53) Nikča

  No a co, že má tetování? Každý je nějaký a to ho vážně chcete odsuzovat kvůli tomuhle? Nesmysl. Jde o vzhled? Ne. Jde o to, jestli by zvládl funkci prezidenta. Já osobně si myslím, že by byl mnohem lepší než např. Zeman . Můj názor.

  • Re: Chceme Franze Reagovat (11.1.2013 18:16) Miri

   Tak, než Zeman určitě! Ale proč zrovna volit obal? Nic jiného to není!

 • Franz! Reagovat (11.1.2013 17:45) -.-

  nesuďte knihu podle obalu:) No a co, že má tetování?

 • Táňa je lepší kandidát Reagovat (11.1.2013 15:43) Václav

  Paní Fischerová má hloubku a není prvoplánová jako tetování pana Franze. Co zbude když si odmyslíme tetování?

  Táňa je připravena sloužit a ne si honit ego.
  http://clipsan.com/cs/clip/07794047cf

 • Franze jsem nevolila Reagovat (11.1.2013 15:02) Miri

  Franze jse, nevolila, poněvadž neberu volby jako recesi, ale vážně. Každý, kdo ho volí, volí jenom masku, poněvadž on se příliš v ničem nevyzná, snad v tom umění, ale to nestačí na tu funkci.

  • Re: Franze jsem nevolila Reagovat (11.1.2013 15:33) Baruna

   S úctou k panu Havlovi, ale ten taktéž spíš to umění a jak ho celý svět respektoval.

  • Re: Franze jsem nevolila Reagovat (11.1.2013 15:21) Šárka Holanová

   Plně souhlasím!

 • Věřím že nechá vyhodit romy! Reagovat (11.1.2013 14:12) Denisa

  volím Franze jelikož chce nechat vyhodit samou havěť co tady nemá bejt a to že je potetovanej ..? Asopoň nám to usnadní

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor