Diskuze na téma "Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury"

Přidat nový příspěvek.
530
 • nevím , ale ???? Reagovat (25.10.2013 08:18) tak snad

  zoufalá situace tohoto státu je snad ve všech oblastech. Nejhorší je ale to, že lidé nemají možnost pracovat a uživit sebe a své rodiny. A potom obyčejní slušní lidé, kteří by chtěli pracovat a nemůžou najít zaměstnání musí koukat na to jaké dávky dostávají romští spoluobčané. Těm nic nechybí a práce už vůbec ne, vždyť naši politici jim odsouhlasili snad všechny finanční, ale i jiné výhody, které šli a my obyčejní bílý lidé na to musíme koukat. Je to bezmoc v tomto státě. Do malých měst jako je to naše, kterým je Děčín a jeho okolí se v poslední době stěhují jen romové.Slušní lidé utíkají. A co na to naši zastupitelé? Samozřejmě je vítají, vždyť by tady nikdo nezůstal, tak šup sem s dalšími romskými obyvateli aby město mělo dle počtu obyvatel další penízky...... Je to šílené. Doufáme jen, že pan Okamura ví,jak řešit tento problém s romskými nepřispůsobivými obyvateli.........

 • Volím 17 Reagovat (22.10.2013 16:11) Bohumila Králová

  Volím č.17, volím Úsvit. Proč? Stávající strany měli hodně času dát zemi do pořádku. Slibů a výmluv tipu, to zavinili ti před námi už mám dost a už nevěřím, že něco změní. Panu Okamurovi věřím, tady svítá naděje. Není spojený s žádnou korupcí, žádnou aférou. Proto volím Úsvit a každý, kdo jen nadává v hospodě u piva, by si měl uvědomit, že tu je šance, pro nás možná poslední, jít k volbám a říct Kalouskům, Nečasům, Hajajům, Sobotkům a podobné bandě dost.

 • Poděkování Reagovat (22.10.2013 15:33) Luboš

  Vážení spoluobčané.
  Děkujeme vám, že stále volíte:
  ČSSD, ODS, TOP09, KSČM a Lidovce.
  To díky vám jsme zadluženi na mnoho generací dopředu.
  To díky vám přibývá lidí v zoufalé životní situaci.
  To díky vám budeme muset pracovat až do smrti,
  neboť není na důchody.
  To díky vám je naše země totálně rozkradena.
  To díky vám se nám přes dvacet let smějí gauneři a zloději,
  stále stejné ksichty.
  To vy se stále necháte manipulovat lživými médii a
  pompézními kampaněmi, které se vedou za vaše peníze
  CHCETE DÁL BORDEL A KORUPCI ?
  Já ne a proto volím ÚSVIT TOMIA OKAMURY

 • ANGEL Reagovat (22.10.2013 14:03) Nadežda Maurerova

  Zadam všech občan čr volit USVIT primo demokraci TOMIA OKAMURY duvod :To je jedina naša nadeja .USVIT to je zakon trestne otpovednost i odvolatelnost pro tech ktery ubliživajut občanum a okradajut celu čr .VOLIM proto aby zavesti novy sistem v čr jako ve Svicarsku hdy menšina proti vetšinam hdy lidi nihdo ne okrada a ne ubliživa .Svicarsko je jedina zem v EVROPE ktera ma primo demokracie a my zachvily budem OTROCTVI . Našu republiku privedli a okradli strany ODS,TOP-09,CSSD,KSCM,KDU-CSL.Ceska republika nepotšebuje strany ktery neustano za posledni 15 let okradali našu republiki oni chcy dovest občan k OTROCTVI ale my ne mužem toho dovolit to je naša zem a proto volim USVIT č17aby v republice zavest trestni otpovednost a odvolatelnost aby každy občan pomnil o tom nema pravo okradat a ubliživat svoim občanum .Aby každa rodina mela prace a dobruju mzdu ,duchodcy meli spravdy duchod i tak dal ,to je naš život a proto dolžny rozhodovat my lidi a ne zlodeji .DIKI

 • VOLÍM Reagovat (15.10.2013 10:41) Petr

  Jako spoluzakladatel OF jsem velice zklamán z práce všech dřívějších parlamentních stran.Z toho co předvedli mám jistotu že řídit stát prostě neumí.
  S panem Okamurou se v názorech v mnohém shoduji a proto mám ne jistotu,ale naději
  ve zlepšení situace v naší zemi.
  Proto volím ÚSVIT.

  • Re: VOLÍM Reagovat (15.10.2013 19:36) Jan

   Bojim, bojim, že to nestaččí.

 • Nevolím Reagovat (13.10.2013 11:40) Petr

  Pan Okamura neumí prohrávat a chová se
  jako malé dítě.

  • Re: Nevolím Reagovat (21.10.2013 07:13) HonzaKdo jde do politiky

   Kdo jde do politiky, tak před volbami musí něco nabídnout a hlavně si za tím po volbách stát a snažit se to prosadit slibů a lží jsem tady za ty léta slyšely dost. Zdá se mi že pan Okamura by s těma sračkama co tu nakydali ty lháři a zloději co podporujou cikány mohl něco udělat alespon částečně. Taky si myslým že by se uživil i bez politiky tak že tam nejde jen z prospěcu jako většina těch zlodějů co tam sedí do nynějška. Já jsem za 40 let nepřetržité práce dostal 5753Kč důcod to je nářez co. Jdu volit Úsvit vím že mi důcho nezvednou ale snad to pomůže jiným lidem aby takto nedopadli..

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor