Diskuze o Tomiu Okamurovi

Přidat nový příspěvek.
11
 • Ale ano, ano! Reagovat (3.4.2011 22:41) ferda2

  Tenhle nápad jsme měli s kamarádem Čendou už před několika měsíci, tuhle iniciativu vítáme. Čtu blogy pana Okamury a někdy ho zahlédnu v TV (netahejte sem ten pořad o podnikání). Mluví poctivě a jasně, je velice zdvořilý a slušný, nepodléhá politické korektnosti, nazývá věci pravými jmény a nechybí mu český selský rozum. Mně to tedy neponižuje, že pro mě nejlepší Čech vypadá jako Japonec. Podívejte se na ty obličeje v současné vládě - to zase ponižuje mě, že ti prasečkáři jsou mými zástupci. Tomio na hrad !!!

  • Re: Ale ano, ano! Reagovat (16.4.2011 06:49) Jiří

   Nenapsal bych to lépe.

   • Re: Re: Ale ano, ano! Reagovat (18.4.2011 23:21) Václav Petříček

    Jsem všemi deseti pro !!!Souhlasím s Jiřím. Ten póvl,který vyšplouchla nevyzpytatelná vlna volební cunami na rozbahněné hnojiště české politiky není můj (asi i zbytku slušné,pohoršené většiny voličů)"šálek kávy"!!! Už se mi hnusí jen ty jejich prachůlačné oplácané obličeje,natož jejich kecy,kecy,kecy.... Křečovitá snaha zakousnout se do vybojovaného zlatého žlabu a nepohněvat velikého mystifikátora V.Kl.1-ho. Heslo jejich dne: "být v zákrytu a přesto být viděn (v médiích),přežít hodně voleb (jako Benda a Klaus)".

  • Re: Ale ano, ano! Reagovat (6.4.2011 20:42) jousinka

   naprosto souhlasím!!!!!

  • Re: Ale ano, ano! Reagovat (4.4.2011 14:12) frodo

   jsem pro všemi deseti ,jde o korektního člověka a opravdu má v hlavě jasno ,ne jak ti současní páprdové .

  • Re: Ale ano, ano! Reagovat (4.4.2011 12:38) blbka

   Ferdo, plně souhlasím s tím co jste napsal.

 • PODVOD Reagovat (2.4.2011 13:00) Rejpal

  Pokud systém zviditelní po začátku hlasování pár jedinců a ostatní zůstanou v seznamech bez fota a možnosti přidat k nim názor, je to nejen neobjektivní, ale vůči ostatním i podvodné!!!!

  • Re: PODVOD Reagovat (4.4.2011 14:13) dobrman

   bla,bla ,bla keci a samé hovna .

   • Re: Re: PODVOD Reagovat (4.4.2011 15:17) Ach joo!!Fuj, fuj, fuj,

    Doufám, že tě za to hulvátství bloknou!

 • Proč Tomio? Reagovat (2.4.2011 09:52) Ivan

  Copak člověk, který nevytáhl paty z Prahy třeba na Moravu,Šumavu nebo Vysočinu a neví, jak se tam žije, může reprezentovat celou republiku?
  Mě je jedno, že procestoval svět a nabízí v televizních pořadech miliony!

  • Re: Proč Tomio? Reagovat (4.4.2011 14:17) dobrman

   kam se cpeš,?? jak něco takového mužeš psát ,TY znáš tohoto člověka osobně ?? a děláš mu osobního šoféra ,nebo kde bereš tu jistotu ,že nyvatáhl paty z Prahay??? závidíš mu jeho uspěch a postavení ???

  • Re: Proč Tomio? Reagovat (3.4.2011 22:52) ferda2

   Jak to víte, že nevytáhl paty z Prahy třeba na Moravu,Šumavu nebo Vysočinu? Manželku (tchyni, tchána, švagry ..atd.) má z Moravy. To myslíte, že se tam k nim do kuchyně teleportuje?

 • předseda vlády a to hned Reagovat (1.4.2011 19:06) Julie

  1)založit stranu NÁROD SOBĚ
  2)přála bych si za reprezentujícího prezidenta Marka
  3)pan Tomiu jako výkonný - to je předsedu vlády - a to hned
  za posledních 15 let se mi ta sestava vůbec nelíbí, jak si to kluci přehazují jak na kolotoči a nevnímají, že tam jsou kvůli REPUBLICE.

  • Re: předseda vlády a to hned Reagovat (1.4.2011 20:35) alena

   A to se mi líbí, vážně, založme stranu "Národ sobě", jak tady někdo navrhoval, to je opravdu dobrý nápad a pana Okamuru do jejího čela!!! Jsem pro a jdeme do toho, ať si ti uzurpátoři tam nahoře nemyslí, že se necháme od nich neustále oklešťovat a utahovat si opasky!!! já jdu do toho!!! kdo se přidá!!!

 • Tomio Reagovat (30.3.2011 20:33) Jiří

  Velice si vážím pana Okamury za jeho názory atd. Je to pro mě ideální člověk na to místo. Ale - co tomu řekne svět ? Vy jste tak blbí, Češi, že za vás musí vládnout Japonec ? To nemáte chytrého Čecha kromě Švejka a Cimrmana ?

  • Re: Tomio Reagovat (5.4.2011 12:18) Vanda.Z

   Pane Jiří, co je komu do toho, koho si zvolíme prezidentem.Pan Okamura tady žije a nemůže za to, že jeho otec není Čech. To je lepší vyčůraný Čecháček? Posuzujme lidi podle skutků a ne podle rodičů. A konec konců, vždy se nám přece hodí nové názory a nové pohledy.Nebuďme malí!!!!!!!!!!

   • Re: Re: Tomio Reagovat (18.4.2011 23:37) Vašek P.

    Ano , Češi je stádo volů jdoucích na porážku,vedou je tam tuční voli,kteří věří, že odbočí stranou a přežijí... jen tak dál hrdý národe český,.....Už jsem kdesi četl,že Češi si sami nedokáží vládnout,poslechnou pouze CIZINCE !!! Sympa a chytrolín TOMIO je stejně více než z 50% našinec ,sympaťák a chytřejší i SLUŠNĚJŠÍ 100 x, než ti co se nám pokouší vládnout (na zájmy státu zapomněli druhý den po volbách , začali se RAFAT,MLŽIT a hlavně : HRABAT POD SEBE !!!!!

  • Re: Tomio Reagovat (31.3.2011 09:53) Rasisto

   Pane Jiří, vy jste rasista?? Asi ano, jinak by jste takovej blud nemoh napsat. Co by na to řekl svět? Jaký svět máte na mysli? Ve Francii vládne Maďar, v USA černoch, v Italii obarvenej nadrženej pedofil. Každej stát má dnes tak zamotanou palici z vlastních problémů a ještě z montování se do arabského světa, že to jaký tvar budou mít oči našeho budoucího prezidenta jim bude určitě putna.

   • Re: Re: Tomio Reagovat (3.4.2011 17:29) Jiří

    Vážený pane,já nejsem rasista (kromě Cikánů ovšem).Panu Okamurovi jsem dal hlas!! Japonci jsou podle mě nejchytřejší a nejpracovitější národ. ALE - Jsem Čech a vlastenec. Proto se pořád nemůžu smířit s tím, že nejlepší a nejschopnější Čech je Japonec (poloviční). A to je smutné, a pro nás ponižující. To s rasismem nemá nic společného!

    • Re: Re: Re: Tomio Reagovat (3.4.2011 19:31) Ok

     Tak to jooo!! Jen je ale docela možné, že i jiný Čech jak poleno má v sobě kořeny z ciziny, ale není to na něm vidět. Tak je to snad jedno?

  • Re: Tomio Reagovat (31.3.2011 09:48) Pro Jiřího

   Pane Jiří-Švejnar je Američan, tak pokud by nám nede bože vládnul on, tak jsme taky podle Vás blbci? Pan Okamure je Čech a vy jenom proto, že vidíte jiné rysy ve tváři tak brbláte. Jde Vám o to aby v této zemi byl pořádek a slošno!!! Nebo Vám jde o ksicht, jak kdo vypadá? Někdo tu píše, že i Bobina je krásná žena. Někdo chce, aby se na hradě zpívalo. Páááne jo, to je mazec. To už si tam můžeme nakandidovat třeba Mesárošovou nebo když někdo má rád cizince, tak i paní Mojsejevová snad byla fajna? Se z Vás některých picnu!

 • Není hloupý- MYSLÍ MU TO !! Reagovat (30.3.2011 15:36) Mustang.

  Můj názor:
  Pan Okamura je velice chytrý ctižádostivý člověk. Na rozdíl od ostatních nemá žádný škraloup z minulosti. Má tedy čisté svědomí a každému se může zpříma podívat do očí. To dokazuje ve svých diskuzích kde bez známky podlézavosti k nějaké straně posuzuje vše s přehledem pravdivě a věcně. Nebere si servítky,ať už se jedná o vládní politiku,evropskou unii,či romskou otázku.O těchto věcech se zatím takto otevřeně každý bál hovořit.Mám za to,že ON JE TEN PRAVÝ,který to myslí upřímně!!
  Má přehled a není podlézavý jako ostatní. Toho si zvolme!

 • Dobré názory Reagovat (30.3.2011 07:49) Kety

  Četla jsem několik jeho článků z nichž mj.vyplývá, že p. Okamura je inteligentní člověk, který stejně jako my obyčejní lidé nejsme spokojeni s tím co se v našem státě děje..jak zákony jsou mnohdy pro normálně myslící lidi nepochopitelné (viz.chránění majetku před zloději), rádoby poslanci a jiná verbeš se stále obohacuje na úkor poctivě pracujících lidí a za odměnu jim vezme to málo co si vydělali..Držím p.Okamurovi pěsti (štěstí).

  • Re: Dobré názory Reagovat (1.4.2011 20:29) alena

   Také souhlasím s názorem, že pan Tomio je ten pravý. znám ho z televize a některých jeho článků, je to velice slušný člověk, a navíc, v této době veliká vzácnost- je úžasně lidský. přeji mu samé krásné dny.

   • Re: Re: Dobré názory Reagovat (2.4.2011 09:58) varel

    ..a pak ještě hlavním hrdinům tureckých seriálů, Džeyárovi a jiným píčovinám. To by to tady dopaedlo, dámy nebo snad dámi?

    • Re: Re: Re: Dobré názory Reagovat (4.4.2011 14:35) dobrman

     má reakce je názoru varel ....

    • Re: Re: Re: Dobré názory Reagovat (4.4.2011 14:32) dobrman

     tak Ty to máš v té své pale žádně rozházené ,myslíš ,že současní kašpárci ve vládě pro nás něco kloudného udělají ,?? sahé blbosti a omezení a nesmyslné novely a příkazy : kup si novou lékarničku do auta a je Ti stejně podle opravdových odborníku a záchranařu jen k tomu at vyhodíš zbytečně jen prachy ze své již tak štíhlé peněženky do kanálu ,Ty snad souhlasíš se vším co tato vláda neodborníku nařídí ,pod trestem ,nebo pokutou ,vem si kupříkladu tu nesmyslnou akci s maturitama ,sčítání lidu, povinné vesty ,a tak bych mohl pokračovat a co ostatní bludy. Každý uřad má spoustu darmožroutu a ti jen čumí v pracovní době na internet a předstírají práci ,a dobře placenou z našich daní ,mozolu a potu . ..

     • Re: Re: Re: Re: Dobré názory Reagovat (5.4.2011 10:24) Fujky.

      Dobrmane, dobrmane, tož ty budeš soudruh jak vyšitej?!! Prej: a dobře placenou z našich daní, mozolu a potu.. Taková pěkná Leninská řeč!! Jenom zahřímat z tribuny k dělnickému lidu a strhnout okovy???

 • Předseda vlády Reagovat (29.3.2011 20:28) Jana

  ten příspěvek , viz níže , je pro mne zajímavý a souhlasím s ním

 • pomož si a bude ti pomoženo Reagovat (29.3.2011 08:33) šolim

  Bohužel stěžování a chlubení, to už se vážení nenosí. Že se nabalujou plevy, tak přece víte co s ními,žééé.

  • Re: pomož si a bude ti pomoženo Reagovat (29.3.2011 20:26) Jana

   další zcestný mimo mísu, ale vážený a ví cos e nosí, nemá co říct, tak alespoň plká

 • fandím mu Reagovat (28.3.2011 13:03) Yzeta

  Pan Okamura je muž na svém místě kterému to myslí a je solidní a fér. Jemu dám hlas kdykoliv.

 • Politický střed??? Reagovat (28.3.2011 11:42) pondělí

  Obklopila se super lidičkami : Volfová a Tlustý a prej politický střed? Hm, moc pěkné, jak to pak šupnout rychla do prava i do leva, podle toho jak bude potřeba a bude se to hodit??

  • Re: Politický střed??? Reagovat (29.3.2011 20:24) Jana

   tento přispěvatel je asi mimo mísu - Obklopila??? to je asi omyl, ne?

   • Re: Re: Politický střed??? Reagovat (29.3.2011 22:48) Bobo

    To je asi o Bobině?? Si někdo splet osoby a osazení???

 • vlastenectví Reagovat (27.3.2011 10:38) Kleofáš

  Pan Okamura je větší vlastenec než všichni naši čeští politici, co chápou "službu národu" jako dojnou krávu pro své kapsy. Jeho vyjadřování a inteligence je nadprůměrná. Měli by si z něj vzít příklad a je jedno, jaký je jeho původ.

 • BOHUŽEL Reagovat (27.3.2011 00:16) MIROSLAV

  Můj názor je takový že pan Okamura i kdyby byl president a chtěl něco udělat tam na hradě tak většina těch co nemají nikdy dost a nám utahují opasky,tak očešou zákony tak že panu Okamurovi zůstane JEN název PRESIDENT a nic víc.

 • hezký den Reagovat (26.3.2011 21:03) Jitka


  Pan Okamura ano.Je to chytrý člověk,který dokázal zbohatnout vlastní prací a ne zlodějnou jako naši politici.Tak proč ne?

 • příjemný den Reagovat (26.3.2011 14:44) jojko

  Po rozhovoru s panem Okamurou jsem nabyl příjemného dojmu a klidně s ním založím hnutí nebo stranu a zkusit to tady změnit. Navrhuje tedy založit stranu a dejte návrh na její základní cile a název.

  • Re: příjemný den Reagovat (26.3.2011 16:29) Máňa

   Tak se klidně strana může jmenovat : Národ sobě!

   • Re: Re: příjemný den Reagovat (26.3.2011 19:05) Julie

    Moc hezký název, Národ sobě, ale přála bych si za reprezentujícího prezidenta Marka a pana Tomiu jako výkonného - to je předsedu vlády.

    • Re: Re: Re: příjemný den Reagovat (26.3.2011 19:23) Marcela

     S obojím souhlasím.

     • Re: Re: Re: Re: příjemný den Reagovat (29.3.2011 16:27) Kleofáš

      Obušku z pytle ven !!!

 • osobnost Reagovat (26.3.2011 09:52) QQM

  Pan Okamura má vysokou úroveň morální i profesionální a doufám, že by odolal mafiánským praktikám našich politiků a je bohatý, takže i nezávislý. Přeji hodně štěstí!!!!

  • Re: osobnost Reagovat (26.3.2011 10:43) Výborně

   Plně s Vámi souhlasím. Díky.

 • předseda vlády Reagovat (25.3.2011 20:40) Julie

  Prezident je reprezentace pro celý svět a to bych si hodně přála mít zastoupeno Markem Ebenem. Předseda vlády by měl držet opratě hlavně na vlastním dvoře - to to by se mi pan Tomiu moc líbil a ani bych nechtěla čekat do dalších voleb, teď je tam pro něho práce hodně a udělal by si náskok - až příjdou noví, tak alepoň budou vědět ke komu jdou do týmu a jestli se jim vůbec chce k němu na dvůr kandidovat.

  • Re: předseda vlády Reagovat (9.7.2011 21:38) henri

   Hlavně by si k sobě měl vzít lidi, které si občané odsouhlasí jednotlivě, bez nějakých stran (skrytých lumpů) V první řadě musí fungovat soudnictví, aby tito rozkradači (vlády od 89r.)nemuseli dlouho čekat!

 • Že by Reagovat (24.3.2011 18:20) archibald

  Četl jsem několikrát jeho názory na dění v našem zabahněném rybníku a má zdravý rozum, správnou míru čestnosti, soucitu, laskavosti a je to bezesporu chytrý člověk. Jestli vypadá jako Japonec, nebo jím je,je mi úplně jedno. Možná by se do té bitvy s našimi politiky pustil, ale asi by rychle dopadl jako pan Michálek. mechanismy vládnoucí mafie mají své fungující obranné mechanismy. tady asi pomůže jen vůle většiny. e jen otázkou kde má ta masa hranici a pověstnou kapku...

 • nééééé Reagovat (24.3.2011 16:36) leoprsk

  Vzhledem k tomu, že jsem český patriot a nacionalista říkám ne jakémukoliv cizinci. Na druhou stranu raději Japonce než Němce!!!

  • Re: nééééé Reagovat (28.3.2011 22:14) mana

   Ale on je Japonec jenom ze čtvrtiny! Z poloviny je Moravák, maminka byla z Bystřice pod Hostýnem. Moraváci na Hrad!!!

 • Ano Reagovat (24.3.2011 07:42) Roman

  Chytrý člověk a nakonec-proč by nemohl z hradu koukat Japonec!!!

 • pro mne správná volba Reagovat (24.3.2011 02:00) Josef

  Není nikdo vhodnější, věk přiměřený, něco je pracovně za ním vidět a hlavně zdravě uvažuje

  • Re: jste normální Reagovat (25.3.2011 22:13) Petr

   proč cizince, copak jich tu nemáme dost, počínaje těmi nepřízpůsobívími!!!!!!!!!!!!!

   • Kolik už jste si dal pivek? Reagovat (26.3.2011 07:47) He,he,hi,hi,cha,cha,cha!

    Petře, jaký cizinec, To soudíte jen podle tváře, ale nic o tomto muži nevíte?? A asi jste se ani nepokoušel si o něm něco přečísta zjistit jeho názory a ty jsou pro nás směrodatné!!! Rozhodně nééé tvar očí? Pokud pro Vás ano, tak jste xenofob a rasista(dle vašeho komentáře) a to je smutné!

 • Takových víc Reagovat (24.3.2011 00:50) Liduna

  Zdravý rozum,apon někdo

 • SOUHLASÍM s jeho volbou Reagovat (24.3.2011 00:24) EVA

  Jsem také pro pana Okamuru, pro jeho příkladné vlastnosti,které jsou mu vrozené. Nesnáší podrazy,křivárny,a myslím si že by více myslel na obyčejné pracující lidi než dnešní stávající politici.

 • Pro presidenta Reagovat (23.3.2011 15:12) jan

  Pochybuji, že by měl pan Tomio Okamura zachraňovat všechno úplně shnilé v této už nečeské zemi, ale moc si přeji, aby se takový člověk, kterého si považují nejenom češi, presidentem stal.Už pro ty jeho vlastnosti.

 • Co na srdci, to na jazyku. Reagovat (22.3.2011 19:55) Benýsek

  Pan Tomio Okamura je úspěšný byznysman, ovšem má jednu vlastnost, která je sice skvělá snad všude, ovšem kromě politiky. Tou vlastností je to, že říká přesně to, co si myslí a že mluví pouze o tom, čemu dobře rozumí. Nedokážu si představit, že by v tom českém politickém smrádku vůbec mohl dýchat.

  • Re: Co na srdci, to na jazyku. Reagovat (4.4.2011 21:27) Eliška

   Navrhuji pana Okamuru naklonovat, tak by vznikla nová vláda ze samých Okamurů. Ale vážně: na prezidenta je ho škoda, prezident je jen reprezentant, hlavně aby mu padl oblek. Pana Okamuru vidím jako ministra financí.

 • Alespoň něco dokázal Reagovat (22.3.2011 09:41) SunnyboyJoe

  Názory pana Okamury jsou realistické a je z nich cítit jistá zkušennost a ekonomické myšlení. Pan Fišer určitě není správná volba. Získal si popularitu jako premiér vlády, která nic nezkazila, ale také neudělala. To je myslím laciná popularita. Na české stádo ovcí to však asi stačí. Takže pan Okamura.

  • Re: Alespoň něco dokázal Reagovat (22.3.2011 10:01) blbka

   Já jsem taky pro pana Okamuru, jen mi ve spoustě příspěvků vadí, že shazujeme sami sebe jako národ. Zas až tak špatní nejsme, tak bych byla ráda, kdyby jsme si víc věřili a nebyli sami vůči sobe sprostí. Znovu se pokusme vrátit ke slušnosti a začněme k ní vést i děti. Ty jsou neskutečně vůlgární a bohužel to pochytávají od nás dospělých.

 • Tak tedy Reagovat (22.3.2011 08:35) Jarka

  Tak tedy tohoto člověka ani náhodou

  • Re: Tak tedy Reagovat (23.3.2011 12:16) Ivana

   Proč?

   • Re: Re: Tak tedy Reagovat (24.3.2011 02:02) Josef

    Ona na to neodpoví, ona vlastně neví proč ne

 • Tomio ano Reagovat (22.3.2011 02:02) isiska

  Necítí se japoncem tak jím není.Já se občas stydím,že jsem Češka!Nás dole je víc,tak ukažme světu,že ti"pažraví"nejsou vzorek národa,a že slušný,disciplinovaný ale také pokorný se nerovná hloupý.Hlavně to učte své děti,protože ty s námi nakonec pěkně zametou-jen se podívejte co je učí ve škole a kolik morálních zásad si z ní odnesou...Co je naučí učitelé kteří mají furt málo,nebo se bojí že je "dítko"zažaluje...
  A ti trapní xenofobáci(podle mne falešná hrdost používaná ke zviditelnění se)-ale darované americké dolárky by jim nesmrděly...
  Myslím že Tomio by na Hrad patřil,ale jestli by si mezi tou cháskou nezničil zažívání..,protože to chce nejspíš silný žaludek a nějaký cíl(a kolik toho zmůže figurka tak málo pravomocemi?)

 • Ano, dobrá volba! Reagovat (21.3.2011 23:06) Jirka13

  Tomio Okamura je opravdu vůl, mohl bude se hodit.

  • Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (23.3.2011 18:33) Jarda

   Já bych dal přednost nějakému Vietnamcovi, jsou tu přece o trochu déle.

  • Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (22.3.2011 08:10) Jirka 13

   Omlouvám se panu Okamurovi. Já se z toho blábolu co jsem napsal večer vyspal. Ani nevím proč jsem to napsal. Nemám vlastně důvod o něm říkat, že je vůl. Tak pardon.

   • Re: Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (1.4.2011 20:38) alena

    díky, jirko, že jsi se tak hezky omluvil.

   • Re: Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (24.3.2011 02:04) Josef

    To nic, zato my to víme

   • Re: Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (22.3.2011 08:36) Jarka

    A já si myslím,že jste včera měl pravdu.

    • Re: Re: Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (23.3.2011 14:40) jarmila novotná

     Já také souhlasím s názorem před usnutím:-)

     • Re: Re: Re: Re: Ano, dobrá volba! Reagovat (24.3.2011 08:22) Trdlo

      Jarmilo a proč souhlasíte? Máte konkrétní důvod? Mimo toho, že má pan Okamura, ať Čech trochu jiné rysy ve tváři, než jste zvyklá?

 • Vůbec si jím nejsem jist Reagovat (21.3.2011 09:40) Miloš

  Nevím, jestli jste měli možnost sledovat toho pána, když se stalo to neštěstí v Japonsku. Ten pán ještě téhož dne dopoledne všechno věděl, o všem zasvěceně mluvil, akorát že se v cca 90% ve svých prognózách spletl. Byl bych strašně nerad, kdyby měl možnost stejně neuváženě ovlivňovat chod našeho státu

  • Re: Vůbec si jím nejsem jist Reagovat (2.4.2011 09:56) Ivan

   Tomio Okamura je businesman!
   Ne regionální politik vzešlý z lidu...

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor