Diskuze na téma "Strana svobodných občanů "

Přidat nový příspěvek.
62
 • Strana svobodných voličů Reagovat (21.10.2013 09:56) Bohuslavova

  Jsou pro mne JEDINÍ MOŽNÍ kandidáti, souhlasím s nimi. Vadí mi, že SVOBODNÝM není umožněno více se prezentovat v předvolebních diskuzích ČT - je to nedemokratické, jen proto, že mají zatím malou preferenci? Lidi probuďte se, mým přáním je, aby měli aspoň 10% a dostali se:-).Konečně někdo, kdo může naší budoucnost zvelebit. Jsme 4 v rodině a mrzí mne, že nemáme možnost z jedné adresy hlasovat všemi hlasy!

 • Strana svobodných občanů Reagovat (27.9.2013 20:47) Ire Neuman

  Přátelé, Svobodný jsou opravdu jedinou alternativou a jedinou stranou, kterou lze volit! Mají program užitečný pro všechny. Ne jen pro vybrané skupiny, ale pro všechny. Není to nová rychle vyrostlá strana, na programu pracovali 3 roky. Jsou to převážně vzdělaní ekonomové, hospodáři a takové nyní potřebujeme. A Petr Mach, jejich předseda napsal článek, proč nejsou "klausovci". S panem Klausem se myšlenkově dlouhodbě rozcházejí, protože on byl pravice časo jen řečmi. Svobodní jsou spojeni principy a programem, což je hodně důležité. Protože některé strany ani nemají program. Svobodní mají v programu, jak můžeme změnit systém. Lidové veto, budeme moci v referendu odhlasovat, že určitý zákon, který škodí nám lidem, prostě nechceme. A mnoho jiných věcí. Já jim to hodím. Nebudu podporovat, ty, co tam smrdí 20 let. Nebudu podporovat "podnikatele", který žije z mých peněz (z dotací státu)! Ne! Volím Svobodné.

  • Re: Strana svobodných občanů Reagovat (15.10.2013 00:27) Venca "21"

   Se Svobodnými sohlasím naprosto se vším. Teď před volbami pomáhám s kamarádem roznášet jejich letáky a jinak je různě propagovat. Časem bych se chtěl stát členem Svobodných. Volím je už od roku 2009, kdy tato strana vznikla a to samé doporučuji i vám. S pozdravem Václav Rejlek ml., Písek.

 • Jediná pravicová strana Reagovat (26.9.2012 15:21) Karel Gotorr

  Svobodní jsou jediná pravicová strana na politické scéně. Prosím přečtěte si jejich program a seznamte se s jejich myšlenkami. http://www.svobodni.cz/
  Jednoznačně je budu volit !!!!!

  • Re: Jediná pravicová strana Reagovat (27.9.2012 12:23) Adéla

   Právě, že jsem si jejich program přečetla a bohužel mám o demokracií jiné představy, natož o pravicové politice. Naprosto souholasím s příspěvkem, že pokud budou o naší společnosti rozhodovat nevzdělanci, tak jsme zase spátky v komunismu. A také začínám věřit i panu Jirkovi, protože strana s takovým programem chce jen nalákat a zmást, aby mohla pokračovat a dělat z nás blbce.

   • Re: Re: Jediná pravicová strana Reagovat (24.10.2012 10:16) Josef N

    Paní Adélo, přesně tak. Někteří lidi tady ještě nepochopili, že programy stran jsou jen nástrojem k nástupu ke korytům. Je nutné je sledovat v diskusích a hlavně v době mezi volbama. Je pravda, že nám média moc příležitostí nedávají, ale to taky o něčem svědčí. Proč si Nečas volal všechny kandidáty na ředitele ČT na pohovor? Proč asi? Co myslíte?

 • Pozor! Reagovat (11.9.2012 14:05) Jirka

  Nenechte se zmást lákavým názvem této strany. Jsou to pokračovatelé tunelářské politiky V. Klause !

  • Re: Pozor! Reagovat (14.10.2013 00:21) Roman

   Škoda, že se nikdy nedozvim kolik lidí zmatete Vy.

  • Re: Pozor! Reagovat (27.9.2013 20:50) Ire Neuman

   Jirko, nejsou.
   http://volby.svobodni.cz/aktualne/mach-proc-my-svobodni-nejsme-klausovci/

  • Re: Pozor! Reagovat (26.9.2012 15:23) Karel Gotor

   Váš názor je velmi ubohý. Je vidět, že nemáte vůbec přehled.
   Jste komunista, nebo socan?

  • Re: Pozor! Reagovat (24.9.2012 14:20) Ivana

   Přesně tak !!!

 • nevěřím Reagovat (8.9.2012 19:26) Buša

  Dobrý den,
  Přečetla jsem si na stránkách svobodných, že jejich cílem je svoboda každého jednotlivce. Tak tu jsme si snad vycinkali. Je fakt, že ji musíme chránit. Ovšem už velmi nebezpečný je cíl – aby si lidé sami rozhodovali naprosto o všem a hlavně o tom, jak naložit s veřejnými financemi. Takže jinou řečí samá referenda.
  Nechci, aby o všem rozhodovali lidé, kteří například nemají ani základní vzdělání. Ani já a nějaké vzdělání mám, se necítím na to, abych mohla s čistým svědomím hlasovat například o jaderných elektrárnách. Jsem asi naivní, když si stále myslím, že volíme proto, aby nás zastupovali Ti nejpovolanější.
  Jsem přesvědčená, že cílem svobodných občanů je cesta do pekel a hlavně pro české možnosti i českou náturu.

  • Re: nevěřím Reagovat (21.8.2013 21:32) Petra

   Docela bych rada opravdovou pravicovou politiku zazila, abych ji mohla posoudit, ale myslim si, ze zlata stredni cesta je nejlepsi, tak ji volit nebudu.:)

  • Re: nevěřím Reagovat (3.10.2012 23:11) Mariana

   Máte 100% pravdu !!! Zase další vychcánkové a pokračovatelé ODS a TOP09. Nedivila bych se ani tomu, že po volbách by se tam překábátil i Kraďousek, jak je jeho zvykem. Zase další strana, která by hrabala jen sobě do kapes (tedy do jejich soukromých). To budu radši volit KSČM. Alespoň budou mít lidi práci a ne jako teď. Každý druhý na pracáku a exekutor bouchá na dveře. Aby se lidi měli alespoň trochu dobře, potřebují práci a ne bič na zádech. A práci je jim schopná dát jen KSČM, nikdo jiný. Budou zase státní podniky a daně půjdou do státní pokladny a ne do kapes zlodějů, jako dnes. Nejsem agitátor komunistů, nikdy jsem v žádné straně nebyla. Jen si myslím, že ti jediní jsou schopni to tu trochu dát dohromady i když to bude hodně těžké. A hlavně jsou schopni zajistit lidem práci.

   • Re: Re: nevěřím Reagovat (10.3.2013 16:05) Radek

    Nejhorší volič, je neinformovaný volič a volič bez znalosti kapky ekonomie. Doporučuji si přečíst 3x program Svobodných. Poté si přečíst knížku Ekonomie v jedné lekci od pana Hazlitta. Kvůli Vám, špatným voličům, máme málo práce, drahé potraviny atd..., prosím zamyslete se. Uděláte tak dobro nejen sobě, ale celé ČR.

   • Re: Re: nevěřím Reagovat (4.10.2012 18:19) Jájinka

    A kolik vám je let? Pamatujete si vůbec jak to v té práci za komunismu vypadalo? Je pravda, že musel dělat každý, jinak ho zavřeli, ale ať jste uměla nebo ne, tak všichni brali jen stejnou almužnu. Aby neviděli, že si za tu almužnu nic nemohou koupit ( kolikrát se ani na ně ve frontě nedostalo), tak jste nikam za hranice nesměla. Co kdybyste o tom pak doma vyprávěla. Ano pani, takto dopadnout můžeme, když ty komunisty zvolíme.Budeme mít všichni práci, ale budeme dřít všichni bídu. Ale to je fakt, alespoň se nebude závidět.

    • Re: Re: Re: nevěřím Reagovat (8.10.2012 20:18) Mariana

     Nebojte se, je mi dost, abych pamatovala jak to tady bylo. Píšete, že lidi brali almužnu a kolik berou dnes? Do almužny je daleko, dřív se zaplatil nájem, půjčky, jídlo a ještě zbylo dost ušetřit na dovolenou. Třeba do Bulharska, kam se dneska opět každý cpe. Z dnešní výplaty zaplatíte nájem, půjčku a na jídlo vám pomalu nezbyde. A za co chcete ještě ušetřit na dovolenou do USA ? Když se tam dneska můžete jet podívat. Když už ušetříte, stejně pojedete do Bulharska že.

     • Re: Re: Re: Re: nevěřím Reagovat (9.10.2012 11:03) Jájinka

      Je mi vás líto. O to víc ale nechci dopadnout jako vy a proto komunisty volit v žádném případě nebudu.

      • Re: Re: Re: Re: Re: nevěřím Reagovat (9.10.2012 23:50) Mariana

       Mě litovat nemusíte, já jsem napsala pravdu. Naopak já lituju vás, až budete pod pravicí rýt rypákem v zemi.Pak Kalousek bude říkat: co byste chtěli, my vám říkali, že vám všechno zdražíme,že si vy budete utahovat opasky a né my!

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevěřím Reagovat (21.8.2013 22:20) Lucka

        Vstoupíte dvakrát do stejné řeky? Nebo jste klíčema nezvonila?

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevěřím Reagovat (19.10.2012 15:32) Zdenek

        Proboha od kdy Kalousek představuje pravici??? Že to o sobě tvrdí, to opravdu nestačí(jako celá tato vláda).

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevěřím Reagovat (21.8.2013 22:11) Petra

         Nejen, ze ji nepredstavuje, ale ani to TOPka
         netvrdi.

 • zelení Reagovat (12.3.2012 21:17) radka

  budu volit zelené, protože je to jediná možná alternativa proti rudým, modrým, oranžovým, a nevyzkoušeným !!!!!

  • Re: zelení Reagovat (8.9.2012 02:35) xman

   Zelené už jsme vyzkoušeli, viz. Bursík a nedopadlo to dobře. Teď půjde pouze o omezení korupce a zpřetrhání vazeb mezi úplatnými politiky a firmami. Když se bude dařit, tak uzákonění majetkových auditů pro současné zloděje a bude peněz dost. Takže jedině KSČM.

  • Re: zelení Reagovat (3.9.2012 22:09) Viktor N.

   LOL, myslela jste skutečně stranu zelených?

 • NIKDY! Reagovat (8.7.2011 18:36) Josef N

  To je Klausův řiťolez

  • Re: NIKDY! Reagovat (3.9.2012 22:10) Viktor N.

   Tož to byla fakt hodně zoufaká zapšklost! :)

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor