Diskuze na téma "Souhlasíte se stávkou odborů?"

Přidat nový příspěvek.
66
 • Vlada jedne strany Reagovat (3.1.2013 21:57) Jirka

  Nase odbory jen dalsi prasata u koryta,sem tam vystrci ruzky nase mafie zvana vlada nane udela ty ty ty jak na male neposlusne deti a hned se rychle uklidi.no korejtko je korejtko a celi cesky narod stado blbejch ovci ktere nedovede ani volit a tim vyjadrit tedle mafii mame vaz dost.Na co ksakru cekame.

  • Re: Vlada jedne strany Reagovat (5.2.2013 15:28) Mirek

   ještě ,že ty odbory máme,jinak by si s námi ta vládnoucí modrá totalita dělala co by chtěla.

 • Drzé odbory. Reagovat (4.8.2012 10:21) Petr

  Myslím si, že odbory se pletou do věcí které náleží vládě. Nedivím se, jsou řízeny ČSSD. Předáci mají příklad kam se můžou dostat když budou podlézat ČSSD. (evropský parlament,předseda senátu) Předákům nejde o lidi ale hlavně o sebe a jejich posty. Odbory by se měli starat jen o zájmy zaměstnanců ve svých závodech, tam kde byly zvoleni. Do Vlády ČR jim nic není. Občané volili Vládu a ne odbory.

 • mělo to být dávno proč se furt jen čeká Reagovat (10.5.2012 08:17) zuzana

  dovolím si jen jedno když né odboráři mají kuráž tak kdo ? to si jako stoupnu na náměstí a budu vyřvávat ? nebo kdo to tu svolá , bezdomovci tohle mělo být první co a měly jsme se hned ozývat mě akorát bylo zle od začátku že to vedlo jen sem na obyč. lidi - kamionaky a podobný co se nezdr. moc doma ale na cestách ale byly pracovití - nesouhl. s pěst. péčí ty dostanou 8000kč na dítě a rod. kde není práce padne doslova na bubu a dítě jde tam a tam stát takhle dobře dává ale prac. místa nejsou tak vratte továrny a bude zase dobře , na rekv. musíte mít na zkoušky ale jste adeptem až po pul roce na up a kde když příjem žádný není kdo to udělal a zavedl je at si to zkusí vyhodit a nezaměst. takový lidi myslí to jen na sebe a vubec neví v reálu jak to funguje at dokáže jak je vzduch sytý a jak to zvládne bez peněz , real. když jste vyd. činný sám a práce není tak čarujte mě to nejde , myslíte o lidech vubec dobře že až nyní se něco děje když tohle je roky ? odboráři díky a co ostatní řekněte jak Vy byste byly bez práce a nebo vyd. 8000 kč to by bylo bezva že ?

 • Stávka nebo demonstrace? Reagovat (7.1.2012 19:41) Lon

  Ačkoliv souhlasím s jakoukoliv formou protestu proti aroganci "demokratické" totalitní vlády a moci, bohužel také musím pouze konstatovat, že to nic nevyřeší.
  Námi zvolení představitelé moci neplní naše požadavky (pouze své).

  Na otázka "Stávka nebo demonstrace?" v nadpisu příspěvku odpovím velice jednoduše. Ani jedno ani druhé.
  Pouze DEFENESTRACE vyřeší problém.

  Pokud nebudou politici odpovědní za své činy, budou si dělat co chtějí.

 • Za půl roku se nevybralo na daních 30 miliard korun Reagovat (2.7.2011 20:18) Marek

  S koalou ODSTOP09VV místo Řecka na cestě rovnou do Somálska

  • Re: Za půl roku se nevybralo na daních 30 miliard korun Reagovat (2.7.2011 20:20) gribb

   NA CESTĚ DO ŘECKA JSME I BEZ KALOUSKA, ALE TEN TO URYCHLÍ
   http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=706122

 • Stávky Reagovat (27.6.2011 01:15) Kall

  Teď už není podstatné proč ani kdo to spískal ale jsme v dluzích až po uši. A jsou dvě cesty, jedna nepříjemná, za cenu zhoršení životní úrovně ale s perspektivou, že bude líp. Druhá do pekel a řeckého "ráje", kde hrozí bankrot státu, v katastrofickém scénáři bída a nedostatek všeho. Vyberme si.... Stávky to jen zhoršují, o tom nelze pochybovat. Ta poslední sáhla každému občanovi dost do kapsy. Ne vládě ale mě, tobě, všem....

 • námět k diskusi Reagovat (18.6.2011 22:28) Ivo

  Vážení spoluobčané , jelikož Vás chci mít rád , nechci , aby se společnost dělila na klausovu elitní zlodějskou smetánku a podřadnou lůzu , jelikož věřím v potenciál skutečné demokracie, jejímž základním stavebním kamenem je nezpochybnitelné , poctivé slovo, nesu velmi těžce náš polistopadový , především pak současný vývoj.
  Jak se zdá, stává se neúnosným pro většinu z nás . Dávám Vám proto k dispozici dokument, jenž jsem obdržel od jednoho ze spoluobčanů. Určitě nemusí být přebírán bez výhrad, ale rozhodně stojí za důkladnou, poctivou společenskou diskusi . V závěru Vám pak uvedu několik dalších webů, na kterých rovněž probíhá diskuse, a jsou podepisovány petice.
  Přeji Vám vše dobré , s pozdravem jeden z mnoha, jeden z podřadné lůzy novodobého Jana Husa (omlouvám se mistře) .

  Mám v rodině právníka. Do roku 1994 jsem měl dokonce dva. To zemřel ve věku dvaasedmdesáti let můj strýc Jan, známý pražský advokát. On nade mnou držel ochrannou ruku, když po mně v sedmdesátých a osmdesátých letech „šlapal“ bolševik. Radil mi, jak mám vypovídat u výslechu, co po mně můžou chtít a na co jim nemusím odpovídat. Často a rád na něj vzpomínám. Jen jemu vděčím za to, že nefiguruji v Cibulkových (dnes také Žáčkových a Pencových) seznamech spolupracovníků StB.

  Strýc Jan pracoval jako podnikový právník. Od něj vím, že tehdejší „disidenti,“ z nichž většina byli normalizační komunisté, vyhození po prověrkách v roce 1969 z rodné strany, vyjednávali už od roku 1985 s představiteli komunistického režimu o podílu na moci. Ne s pitomci typu Milouše Jakeše, ale například s Rudolfem Hegenbartem.

  To, k čemu tady došlo v listopadu roku 1989, bylo předem pečlivě naplánováno. Včetně toho, že rozhodující vliv na transformaci ekonomiky budou mít „odborníci“ z Prognostického ústavu. Součástí plánu byl i článek Miloše Zemana, otištěný v létě roku 1989 v Technickém magazínu a popisující tristní stav naší ekonomiky. Ten měl upozornit na „novou krev,“ ekonomické odborníky, kteří budou jako jediní schopni úspěšně transformovat ekonomiku tohoto státu na kapitalistický systém.

  Hlavním cílem byla nejen legalizace majetku bývalých mocenských struktur (třeba lidé z PZO Motokov, Omnipol a dalších podniků, zabývajících se obchodem s kapitalistickou cizinou, měli v zahraničí devizová konta), ale také vytvoření nového podnikatelského prostředí s novými „kapitalisty.“ Byla vymyšlena i „Kupónová privatizace,“ nejjednodušší a nejméně průhledný způsob ovládnutí státních podniků. Mělo to proběhnout následovně: Ze státních podniků se vyvede část jejich hodnoty a převede se na fiktivní akcie, v tomto případě přejmenované na kupóny. Ty budou spravovat fondy. Hodnota těchto „akcií“ se na „akciovém trhu“ (nikoli burze!) pomocí „zahraničního kapitálu“ navýší tak, že přesáhne padesát procent původní hodnoty podniku. Investoři tak získají majoritu a ovládnou podnik. DIK (držitel investičních kupónů, nikoliv akcií!) bude dostávat dividendy a spokojenost bude na obou stranách. Toto všechno mělo být koordinováno komisí pod vedením Valtra Komárka.

  Vymyšleno to bylo skvěle. Nikdo ale nepočítal s tím, co vyvede jeden ze „zasvěcených,“ arogantní, ješitný a egoistický Ing. Václav Klaus. Tento člověk vycítil příležitost a „utrhl se ze řetězu.“ Přisvojil si všechny myšlenky a postavil se do čela „transformace.“ Člověk, který dosud neřídil ani trafiku, najednou řídil ekonomiku celého státu! Na tom, co se stalo, má obrovský podíl viny také Václav Havel, prominentní disident a v té době už z vůle komunistů prezident této země. To on prosadil Václava Klause na post ministra financí s odůvodněním, že je to mladý, progresivní ekonom. Později toho sice litoval, ale ten jeho projev v Rudolfinu už nic nezměnil. Do této funkce doporučila Václavu Havlovi Václava Klause „disidentka“ Rita Budínová - Mlynářová - Klímová, bývalá fanatická komunistka. Kdo tehdy stál v pozadí a kdo tedy rozhodl o tom, že se nejmocnějším mužem v této zemi stal právě Václav Klaus, se dnes můžeme jen dohadovat. Dosavadní vývoj ale dostatečně dokázal, že na té ekonomické transformaci nejvíc profitovala úzká skupina lidí, jejichž minulost není zrovna čistá.

  Václav Klaus si přisvojil právo rozhodovat absolutně o všem. Své bývalé kolegy z Prognostického ústavu tak postavil před neřešitelný problém. Oni neměli jakoukoliv možnost mu v jeho jednání zabránit. Nemohli přece předstoupit před národ a říci všem občanům, že tohle všechno bylo naplánováno a rozhodnuto dávno před 17. listopadem roku 1989. Museli tedy jen trpně přihlížet. Osobně mi bylo nejvíce líto pana Valtra Komárka. Byla zde určitá šance, že pod jeho vedením ta transformace proběhne podle dohodnutých pravidel a v určitém právním rámci. Valtr Komárek už v roce 1992 zcela rezignoval a stáhl se do ústraní.

  Celou akci, zvanou Kupónová privatizace, totálně rozbil Viktor Kožený se svojí „jistotou desetinásobku.“ A Klausovo „Více takových Kožených!“ Narychlo se dotiskovaly kupónové knížky a lidé prodávali jako diví. Veksláci měli žně. Za neregistrovanou kupónovou knížku se tehdy platilo až dvacet tisíc. Dva autentické výroky Václava Klause z té doby stojí za připomenutí. Začátek roku 1990: „Něco jako národní majetek tady nikdy neexistovalo!“ Začátek akce, zvané Kupónová privatizace: „Vždycky jsme si říkali, že je to majetek nás všech. Teď si na to tedy vydáme papír.“ Nějak si nám pan profesor odporoval, nezdá se vám?

  Těch prokázaných 34 miliard, které „odpluly“ s Viktorem Koženým (a s nimi odplula i celá naše námořní flotila!) mělo zůstat tady! Když se tehdy novináři ptali Václava Klause, jaký má názor na to, že zásluhou Viktora Koženého už nemáme námořní flotilu, tak jenom pozdvihl obočí: „My jsme měli nějaké námořní loďstvo?“

  Investiční fondy měly působit jako správci majetku. Rozhodnutím ministra financí (Ing. Ivan Kočárník, ODS) se tyto fondy přetransformovaly na vlastníky majetku, svěřeného jim DIKy. Už nic nebránilo jejich rozkradení. Lidem, kteří uvěřili a těmto fondům svěřili své „akcie,“ zůstaly jen prázdné kupónové knížky s podpisem geniálního ekonoma Václava Klause. A protože se tak dělo podle zákona, stali se na jejich úkor z vybraných jedinců milionáři. Investiční fond Trend a jeho zakladatelé jsou toho typickým příkladem.

  Podniky, které převedením až třetiny původní hodnoty na „akcie“ ztratily schopnost dále se rozvíjet, buď zanikly, nebo byly na příkaz „shora“ sanovány bankami. Místo toho, aby vytvářely zisk, byly dotovány vysáváním bank. Aby byl udržen sociální smír, byla uměle udržována zaměstnanost. Dělníci nechodili do práce, ale do zaměstnání. Mnozí z nich dodnes s dojetím vzpomínají na obědy za deset korun ve Stehlíkově Poldovce.

  Už v roce 1995 bylo jasné, že tento způsob hospodaření vede zákonitě ke zhroucení celé ekonomiky státu. Vyrovnaný rozpočet byl udržován uměle tím, že do něj byly převáděny všechny rezervy. K tomuto účelu se do něj převedly také všechny přebytky z vybraného a nespotřebovaného důchodového pojištění. S důsledky tohoto kroku se potýkáme dodnes.

  Přes toto všechno prohlásil Václav Klaus v roce 1996 transformaci za ukončenou. Samozřejmě úspěšně! Jeho vláda končila v roce 1997 „úspornými balíčky“ a propadem HDP na mínus 0,7%.

  Vrcholem geniality velkého ekonoma bylo vyzdvihování mladých a progresivních podnikatelů. Byli to „chrti“ typu Dienstla a Tykače (finanční skupina Motoinvest), kteří těžili z absence právního rámce a z bankovního socialismu. Jejich činnost nikdo nekontroloval. Václav Klaus prohlásil, že jeho cílem je vytvořit v této zemi vrstvu bohatých lidí. Už ale nedodal, že na to jejich bohatství se budeme muset složit my všichni.

  Ten zhruba bilion korun, který se neoficiálně uvádí jako ztráta, je ztráta finanční, tedy přímo vyčíslitelná. Ztráty druhotné (zaniklé podniky a tím ztracené výrobní kapacity, následně pak propad exportu - není pravda, že nebylo kam vyvážet, ono nebylo co vyvážet!), se odhadují na další bilion. To, že třeba Tomáš Ježek (ano, ten, který ve Lnářích v čele privatizační komise rozhodoval komu, co a za kolik) dnes přiznává ztrátu pouhých čtyřiceti miliard (Viktor Kožený), je výsměchem všem, kdo tu dobu pamatují. Nejhorší ze všeho jsou ale dopady tohoto konání na morálku celé společnosti. Dnes zde vládnou už pouze peníze. Bohužel.

  To, co jsem popsal, je samozřejmě doložitelné. Přesným a chronologickým popisem událostí a dokumentací všech těchto ekonomických transformací dnes disponují lidé, kteří „byli u toho.“ Václav Klaus ví, že „oni“ vědí! Proto udělal vše pro svoje znovuzvolení. Schůzka Šlouf – Weigl v hotelu Savoy nepotřebuje komentáře. Extempore ministra vnitra Ivana Langera tuto frašku pouze završilo. Václav Klaus má teď pár let klid a jistotu, že se tyto dokumenty neobjeví. Má to také pojištěné tím, že velká část těch, kteří se také jeho zásluhou stali tou novou elitou se stamilionovými a dnes i miliardovými majetky, je stále na vysokých postech a má rozhodující vliv na dění v této zemi. Jenomže dorůstá mladá generace a ta bude také chtít svůj podíl na kořisti. Až k tomu dojde, to pak teprve bude mela!

  Když se vrátím zpátky do těch přelomových devadesátých let a uvědomím si, z jakého podhoubí zde vyrostla ta nová podnikatelská elita, musím si nutně položit několik otázek. Co je pravdy na tom, že Václav Klaus umožnil bývalým nomenklaturním kádrům, estébákům, vekslákům a dalším pochybným existencím rozkrást majetek nás všech výměnou za to, že jeho jméno bude vymazáno ze všech záznamů Státní bezpečnosti? Byl v tzv. Fondu „Z“ také spis Václava Klause? Kde asi skončily všechny ty spisy, které v tom Fondu „Z“ spravoval tehdejší ministr vnitra JUDr. Richard Sacher? Jisté je jen jedno: Dokud bude Václav Klaus naživu a hlavně v prezidentské funkci, nebude zodpovězena žádná z těchto otázek. Ti, co nejvíce profitovali na Klausově ekonomické transformaci, která v této souvislosti obohatila svět o pojem „tunelling,“ mají eminentní zájem na dodržení kontinuity. Tu jim zaručuje právě osoba jménem Václav Klaus. Komu neotevřela oči prezidentská volba a zvláště to, co se dělo kolem, tak tomu je už možné nabulíkovat opravdu všechno.

  http://www.blisty.cz/art/59074.html

  http://imcmedia.cz/?p=393

  http://www.proalt.cz/?cat=24

  http://www.obcanecz.cz/rubriky/blogy/

  http://politikahumorem.webnode.cz/vazna-temata/

  • Re: námět k diskusi Reagovat (6.7.2011 21:47) siola

   kde jste splantal takový blábol a s Komárkem běžte víte kam

   • Re: Re: námět k diskusi Reagovat (9.7.2011 13:47) Josef N

    S Klausem běžte, víte kam.

   • Re: Re: námět k diskusi Reagovat (7.7.2011 21:14) riaanel

    Vždyť má pravdu a Komárek byl a je na rozdíl od papá Klause slušný člověk, který neměl ostré lokty. Proto pro Klause nebyl žádný problém jej odstavit a začít svou, ve světě zcela unikátní formu privatizace pomocí kupónů. Rady od západních ekonomů, právníků na vytvoření standardního ekonomického a právního prostředí západního typu nebral vůbec v potaz. Dobře věděl, že takto by se stamiliardové tunely modré mafie ODS - bývalých komunistů a veksláků, klientelismus a bankovní socialismus nedal uvést v praxi...

 • Je to Svoloč..... Reagovat (17.6.2011 23:01) řidič MHD

  POSADIL BYCH JEJICH ZADEK ZA TY PENÍZE, ...A PAK AT JEZDÍ DO 70...VŠICHNI JSOU TO PIJAVICE ČESKÉHO NÁRODA...HUBIT JE SVOLOČ....

 • šetřit lze smysluplněji Reagovat (17.6.2011 12:17) Tony Morava

  Za rukojmí nás bere vláda a média informace maximálně dezinpretují, těch možností k šetření má stát dost, ale musel by chtít. Krupce,pidikrajské novoGottwaldovské zřízení, aj.. Domnívám se,že nárúst DPH jen podrazí ekonomice ČR nohy. http://www.youtube.com/watch?v=0OnFZZVZ0Rk

 • Diskuze? Reagovat (16.6.2011 14:53) emeritni samec.

  Přečetl jsem dikuzi a došel jsem k názoru-diskutovat neumíme natož zvolit slušnou vládu.Každý je chytrý a všechno ví.S odbory se budeme muset smířit je to tak po celém světě.Nadávat můžete nazývat ostatní hlupáky také ale diskuze to není.Každý svým projevem ukazuje svojí úroveň.Myslet vlastní hlavou a naučit se diskutovat to jediné nás může spasit.
  (ps. že jsem pitomec vím a není mi to třeba říkat.)

  • Re: Diskuze? Reagovat (17.6.2011 13:34) bedrich

   "slusna vlada" slozena z koalice je utopie,podle me muzou byt slusni jen jednotlivy clenove vlady, nejlepe premier

 • stávka Reagovat (16.6.2011 12:38) siola

  stačí se podívat na " novinky.cz " podívat se na videa a fota ze stávky, stydím se za tuto část národa za jejich projev, tato lůza by chtěla vládnout s ČSSD a KSČM,nejsem věřící ale bůh nás opatruj před touto svoločí

  • Re: stávka Reagovat (26.10.2011 19:57) mirďa

   ty debile zlaťě,kdyby vládla ČSSD s KSČM a lůza jsi ntak leda nty

 • Nehorazna negramotnost (blbost) Reagovat (15.6.2011 20:25) Honza

  PARADOX - stavka proti vlade, ktera se snazi dealat usporna opatreni(ikdyz ne prilis presvedcive) TOTALNI BLBOST - Zastavime dopravu a pripravime stat o stovky milionu?! Tak to je vrchol tuposti casti naroda. Muzeme nadavat,diskutovat,demonstrovat a klidne nekteri i stavkovat(nepracovat), ale komu jde alespon trosku o pristi generace, tak musi predevsim pracovat.Vlady a politici se budou menit, nikdy a nikde na svete nebude vladnout nikdo dokonaly. Na tu bidu a 40 let strnulosti v komunismu jsme na tom realitvne dobre,kouknete se kolem sebe(Irsko,Recko,Spanelsko,Portugalsko) nefunkejme a pracujme!

 • Lidský štít Reagovat (15.6.2011 06:22) Harry

  Všude se mluví o tom, že odboráři si berou nás lidi za lidský štít, ale já se ptám co dělali před časem lékaři? Ty také takhle bojovali s naší záštitou, ale pouze za své platy. Na to jste už zapomněli. To bylo vydírání nás občanů.

  • Re: Lidský štít Reagovat (15.6.2011 20:12) Jouda

   ......jasne a 500 000 000,- v prdeli

 • A proč ne ? Reagovat (14.6.2011 20:05) Václav

  Souhlasím se stávkou. Snad si konečně vláda uvědomí, že k tomu, aby došlo k nějaké změně nestačí jenom něco nadiktovat ! Musí se hledat i když to bude asi těžké , nějaké rozumné řešení a nejenom brát tam, kde se očekává nejmenší odpor ! Myslím, že té manipulace s vědomím lidí už bylo dost! Ano, je to nátlaková akce, ale co jiného zbývá, chceme- li předejít změnám, které negativně ovlivní naše životy? Vláda musí pochopit, že nejme jenom stádo ovcí ! Ale možná, že nakonec všichni zainteresovaní najdou ze situace východisko, kompromis, který bude schůdný pro všechny...Bude to opravdu těžké, ale ještě je čas z téhle šlamastiky vybřednout a neztratit tvář úplně !
  nv

  • Re: A proč ne ? Reagovat (15.6.2011 20:11) ferda

   Ty asi nemas nikoho z rodiny v nemocnici vid?!

 • strojvedoucí,výpravčí Reagovat (13.6.2011 23:21) M.Palánová

  Dovedete si představit že byste jeli vlakem, který řídí 73. letý strojvedoucí?Já bych to neriskla, jsem v podobném věku a vidím jak člověk je vyčerpán psychicky i fyzicky, to by bylo havárek, třeba byste tam také cestovali, pak byste pochopili.I v produktivním věku selže pozornost, nebo jak by se vám líbila 73. letá průvodčí prodírající se přeplněným vagonem krotící fotbalové fandy či opilce? Opravdu fenomenální nápady a co teprve ty ostatní? Zdravím odvážné cestující. Marie

  • Re: strojvedoucí,výpravčí Reagovat (14.6.2011 12:14) aja

   Nez neco placnete, zkuste si nejdrive nacist fakta. Mluvi se o tom, ze dnesni 16ti leti mozna pujdou v 70, kde jste vzala 73 netusim. A take je jasne, ze nektere profese nelze vykonavat po 55, proto se musi vymyslet kam s temi lidmi (treba na urady). A kdyz jste tak chytra, mate lepsi plan duchodove reformy? Snad ne ten od CSSD "zvednout dane" ... V nemecku uz dnes lide chodi do duchodu v 67!

   • Re: Re: strojvedoucí,výpravčí Reagovat (14.6.2011 23:45) Pavla Š.

    Asi si někteří potřebují obnovit vzpomínku na minulý režim, kdy "pracující"masově demonstrovali svou moc /komplex/ za plné podpory svých "papalášů.Nevidím v této "nabubřelé"akci žádnou logiku ani řešení . Je to diktát , ne diskuze.Výplod ČSSD A KSČM.

    • Re: Re: Re: strojvedoucí,výpravčí Reagovat (15.6.2011 08:51) siola

     plně s Vámi souhlasím, co je to za jednání předáka odborů, když nezvedne telefon premiérovi, jsou pořád stejní bývalé struktury KSČ - Zápotocký by měl radost

     • Re: Re: Re: Re: strojvedoucí,výpravčí Reagovat (12.12.2011 16:24) mirďa

      Ty debile co sem pleteš Zápotockého.Stávka ano a alespoň generální aby konečně se tady hnuly ledy.Jenže češi jsou národ blbcú a nechají si kálet na hlavu a hlavně remcat v hospodě.Tento režim je režimem zlodějú.gaunerú a tunelářú.Tak zavři zobák.

 • Odbory Reagovat (13.6.2011 17:37) Cipek

  Furt nechapu proc odbory? Vsichni jen brecime a v hospode resime kdo co udelal spatneho, stejne jako na fotbale, kazdy cech jen radi u piva jako odbornik na ekonomii, zdravotnictvi, kulturu atd. Polozme si otazku, zda jsme byli u voleb a koho jsme volili. Taky co jsme kdo udelal pro zlepseni ve svem okoli na komunalni urovni. Zda alespon vime, co za lidi sedi na radnici v miste sveho bydliste.Po volbach pak muzeme jen hudrovat...

  • Re: Odbory Reagovat (13.6.2011 20:18) vrána

   Konečně aspoň někdo...

 • Dluh Reagovat (13.6.2011 07:06) cip

  Do revoluce dluh 0 po revoluci vytunelovaná díra,tu bandu zlodějů a podvodníků je třeba co nejdříve vyhodit a pozavírat,vzít jim co nakradli máme po dluhu.

  • Re: Dluh Reagovat (15.6.2011 09:09) siola

   vemte sebou stejně smýšlející "inteligenty" s IQ blížicí 0 a odstěhujte se do komunistického ráje Severní Korei dnes jsou hranice volné tam by jste se mohli angažovat v komunistické Korejské strany práce

   • Re: Re: Dluh Reagovat (26.12.2011 21:26) Petr

    Hezký komunistický, navíc daňový ráj je Kypr, kam se tisíce dalších našich firem ročně stěhují, aby zde nemuseli platit žádné daně.
    Takže všem anti-anti doporučuji jednoznačně komunistický Kypr :)))

   • Re: Re: Dluh Reagovat (12.12.2011 16:33) mirďa

    Ty inteligente buď jsi tak omezenej a nebo blbej,že nevidíš jakej je tady bordel a nesrovnávej KLDR s naší republikou před rokem 1989.Dluh jsme neměli žádný a naopak hodně států dlužilo nám.Za to teď díky,že žijeme v tzv.demokracii tak máme hovno a plno dluhů.Tak se ty pako trochu prober.

   • Re: Re: Dluh Reagovat (15.6.2011 15:34) Marie

    Za komunistů naši rodine vše sebrali,bylo vězení a zákaz vstupu na okres.A já nechápu včem je tato demokracije lepší.Celý život jsem šetřila na stáří abych byla soběstačná.Úspory znehodnoceny,vše se jen zdražuje a moje finance za 20 let porevoluční práce nedosahují úsporám roku 1989.

  • Re: Dluh Reagovat (13.6.2011 20:19) vrána

   Správné doporučení!

 • Kocoukov a odborari Reagovat (12.6.2011 19:50) Mikes

  Uff, odborari nesklamaii, opet kocourkov, takze nejdiv pondeli, pak patek a nakonec ctvrtek, slusne receno me trochu tato licitace sere.

 • stávka Reagovat (12.6.2011 13:32) důchodkyně

  pryč s touto vládou,je nemožná,antinárodní,antisociální,nekompetentní,hloupá

  • Re: stávka Reagovat (15.6.2011 08:55) siola

   ozvala se členka bývalého uličního výboru

  • Re: stávka Reagovat (13.6.2011 20:19) vrána

   Tak, tak...

 • DLUH ČR Reagovat (11.6.2011 10:34) JANA

  Chápete co se tu za 20 let stalo? Vše rozprodáno cizincům a dluh 1 510 960 000 000. Jak tato situace může skončit. Odbory aspoň něco dělají

  • Re: DLUH ČR Reagovat (11.6.2011 12:41) jirka

   Jenze odborum jde o neco uplne jineho, jednim z duvodou stavky jsou jejich rezijky a ty ten dluh akorat zvetsi.

   • Re: Re: DLUH ČR Reagovat (12.6.2011 18:52) Jana

    Režijky měli za první republiky i za komunistů. Proč je nemohou mít za novodobého kapitalizmu,když je to tak všechno fajn a tak se republice a lidem daří.

    • Re: Re: Re: DLUH ČR Reagovat (12.6.2011 20:16) tonda

     A kdo říká, že je všechno v pořádku? Proč bych měl platit režijky ČD?

    • Re: Re: Re: DLUH ČR Reagovat (12.6.2011 19:47) pinda

     Tak to je prdel, ohanet rezijkama komunistu.Za vlady komunistu meli vsichni papirove zamestnani,ale opravdu pracovali1 tak dva z deseti.Vynasobte to 40 lety a mame odpoved na to, proc se nyni musi par let setrit.

     • Re: Re: Re: Re: DLUH ČR Reagovat (13.6.2011 16:06) JANA

      Za komunistů musel udělat něco i vedoucí dnes si jen chodí pro prachy a ne malé!!!!!

      • Re: Re: Re: Re: Re: DLUH ČR Reagovat (13.6.2011 16:18) Jarka

       Co být konktrétní? Ano ředitel ČD nebo Lesů ČR si přijde na balík a nemusí nic umět, ani dělat. Ale copak asi dělal za komančů? Prd, protože slušný člověk se tam taky nedostal, jako dnes ...

 • Je to sprosté politické vydírání Reagovat (11.6.2011 07:55) Jaroslav

  Ti , co udajně protestují proti důchodové reformě budou v době platnosti dávno mrtví. Pozdější odchod do důchodu má každá strana , ti levicové o jeden dva roky méně.Navíc bossové /odboroví/ sledují pouze pozdější uplatnění se pod vlajkou ČSSD. Jim o lidi vůbec nejde.

  • Re: Je to sprosté politické vydírání Reagovat (13.6.2011 20:22) vrána

   V zemi, kde zítra znamená včera:
   http://www.novinky.cz/ekonomika/236040-duchod-pro-ctvrtinu-americanu-az-v-84-letech-chteji-li-slusne-penize.html?ref=ostatni-clanky

 • Tvrdaci odborari Reagovat (10.6.2011 19:39) Pida

  Proc nejdrive nezvolili nejakou symbolickou formu. Proc rovnou natvrdo stavka a blokace komunikace?! Pro nektere lidi to muze byt velky problem, pro stare a nemocne pruser....

  • Re: Tvrdaci odborari Reagovat (13.6.2011 20:23) vrána

   http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-lipold.php?itemid=13429
   Tak to je teda fakt průser. Klaus bude mít málo blahopřejníků :-)

  • Re: Tvrdaci odborari Reagovat (10.6.2011 20:49) jan

   Symbolických forem už bylo dost. Neslyší na to.

   • Re: Re: Tvrdaci odborari Reagovat (10.6.2011 21:44) Pinda

    Asi ziju na mesici, zadneho rozumneho "symbolickeho protestu" jsem si teda nevsiml, ani v mediich zadna zminka o protestech odboraru.Tak proc hned blokovat dopravu a komplikovat zivot oststnim lidem?Chapu ze reformy je nutne zlo, ale zrovna odbory aby diktovali a jeste si brali rukojmi.Jaky se ceka vysledek stavky, ze se politici okamzite vzdaji platu a umazeme 0,000001% z dluhu, nebo ze se seberou a ihned vsichni odstoupi? Asi jsme hloupej, ale nenapada me zadnej racionalni vysledek, který neco vyresi....

 • stávka Reagovat (10.6.2011 16:01) Jiřina

  Někdo to začít musí, už je na čase

  • Re: stávka Reagovat (26.9.2011 17:04) Pavel Kraus

   Mě už také nebaví poslouchat kdo má zaplatit dluhy za které mohou oni. Tihle politici podporují zloděje a vydřiduchy. Poctivě pracující člověk má jen platit.

   • Re: Re: stávka Reagovat (26.9.2011 17:09) Pavel

    Když se najde odvážný člověk, který se nebojí říci politikovi co si myslí většina lidí, dostane pár facek. Jenže oni nás ti politici fackují všechny už dost dlouho.

  • Re: stávka Reagovat (13.6.2011 20:24) vrána

   Jasně!

  • Re: stávka Reagovat (10.6.2011 16:18) jirka

   Co konkrétně Vám vadí? Mám pocit, že spoustě lidí se líbí ta revoluční nálada - kterou stejně zaplatíme všichni.

   • Re: Re: stávka Reagovat (10.6.2011 17:50) Jiřina

    To se ptáte vážně?

    • Re: Re: Re: stávka Reagovat (10.6.2011 20:47) jirka

     Ano. A co že Vám to vadí?

    • Re: Re: Re: stávka Reagovat (10.6.2011 19:42) pida

     Ten "nekdo" jsou asi moudri a pracoviti vudci pracujiciho lidu, placeni z clenskych prispevku dribnych odboraru :-)

 • Nechápu. Reagovat (10.6.2011 13:49) jirka

  Nechápu jak mohou odbory (zastupující menšinu) omezovat většinu, kde je demokracie? Volby jasně vyhrála proreformní skupina stran. Copak jste si mysleli, že vám reformy přidají všem na platě a zlevní pivo?

  • Re: Nechápu. Reagovat (13.6.2011 20:26) vrána

   Ano, ptám se, kde je demokracie???
   U nás v Česku? Pchá...

   • Re: Re: Nechápu. Reagovat (14.6.2011 12:16) aja

    A ne snad? Postaci mi jediny priklad ...

 • Zase odbory. Reagovat (10.6.2011 13:40) jarda

  Zase se chteji odbory zviditelnit, fuj.

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor