Diskuze na téma "Vládní krize a hlasování o nedůvěře vlády"

Přidat nový příspěvek.
14
 • Nevolte si za prezidenta zase starého vola Reagovat (18.11.2012 07:12) GVKB


  Existuje vůbec na světě aspoň jeden člověk, který není vůl? Musím vás bohužel zklamat, takový člověk na světě nikdy nebyl a nikdy nebude k nalezení. Každý člověk od narození do smrti dělá jednu volovinu za druhou, pokud o tom člověku nemáme žádné informace o jeho volovinách, tak zde může vzniknout iluze toho, že ten člověk není vůl, a tak by zde mohl dělat prezidenta republiky, nebo jinou vysokou funkci. Co je příčinou toho, že děláme všichni bez výjimky, po celý život samé voloviny? Příčinou je to, že jsme nemocní tělesně a duševně, už se nemocní totiž narodíme, a jsme potom obklopení jenom nemocnými lidmi, ve světě který je velikou nemocnicí. Logicky zde platí přímá úměrnost v tom, že čím více je lidský vůl nemocný, tím více i volovin dělá. Nemoc to jsou chybné informace a chybné programy, čím více chyb je v nás díky; genetice, výchově, škole, kultuře, ekonomice, rodině, atd. tím více i chybujeme, a tím děláme více volovin, to je logické. Je ti smutno? Nikdo tě nechce? Nikdo tě nemá rád? Nikdo tě ani nepolíbí? Nikdo tě nepohladí? Chceš pochovat? Tak nám zavolej! http://www.vlada.cz/ My tě pochováme. Tvůj pohřební ústav. Každá vláda na světě, to je jenom pohřební ústav, který nás promění, díky špatným zákonům a vysokým daním, v živé ubohé tupé mrtvoly, co konzumují drogy. Podívej se na to, jak žije delfín svobodně v moři, a jak žiješ ty, jako otrok v tomto světě. Delfíni nepotřebují prezidenta a vládu, ty taky nepotřebuješ prezidenta a vládu, potřebuješ svobodu, jakou má delfín. Jak si to zde uděláš, takové to zde budeš i mít. Díky bohu, se smát volům mohu, tak to je, že ten druhý vůl je. GVKB.

 • vládní sebranka Reagovat (12.11.2012 08:41) mirďa

  ta pakáž co si říká protikorupční vláda by měla již sedět na Borech

 • kdo to ví Reagovat (6.9.2012 15:58) Jarmila

  Ví někdo, že se pan Kalousek před časem rozvedl? No asi aby měl kam odklonit ty miliony.

 • jistěže Reagovat (10.5.2012 08:03) zuzana

  ano jenom vlastní mamon a lid ten Vás nezajímá , jednáte stejně jak za komanče jen represe a nevule slyšet potřeby a pomoc , zrušit továrny a prac. místa ale vybudovaly jste aby lidi měly kde vydělávat otevřely jste jen movitým , ale rodiny a samož. Vás nezajímají přesně jako duchodci , až budete mít za svou práci 8000 na vše jako Váš lid a proč nemáte ? proč jste natom jinak ? Vy musíte a my mužem bídačit - běžte pryč ale za kom. bylo i těm dole líp a to je něco když i já tohle říkám běžte nejste lidi na svých místech hlavně že máte kvádra a my nemáme co do huby a kde bydlet

 • nedůvěra vlády Reagovat (20.3.2012 23:01) vítek

  pryč s KLAUSEM KALOUSKEM NEČASEM SCHWARTZENBERGEM-ničily pludrovaly a plundrují český stát a poctivý národ

 • Vládní krize Reagovat (7.1.2012 19:35) Lon

  O čem se to tady vlastně mluví?
  Vládní krize je již od 90 let minulého století.

  Dokud nám budou vládnout Klausové, Topolánci, Kalousci a jiná havěť, která jen hrabe a na obyčejné lidi nepomýšlí, jak přežijí oni, bude krize stále.

  Slavné NATO a EU nám byl čert dlužen.

  • Re: Vládní krize Reagovat (3.2.2013 13:12) Skoro penzista

   Já trochu nerozumím tomu, že někdo jen hrabe a někdo je chudák, protože ten, kdo hrabe se na něj neohlíží. Kdyby jsme byli za totality, tak tomu rozumím. Protože tehdy strachy všichni dlrželi pusu a jen tajně si někde na papaláše zanadávali. Teď můžeme být v této straně, v jiné straně. Můžeme si volit koho chceme a nakonec, když se budeme snažit, můžeme si vystudovat co chceme a dokonce i v zahraničí, takže komu se to nelíbí, tak ať s tím doprčic také něco dělá a ať hezky předvede, jak by se to mělo dělat. Ono se to lehce kritizuje a všichni jsou tady na "papíře" náramně chytří !!!

 • třešničky Reagovat (5.1.2012 14:53) znojmo

  ...jo třešně zrály,zrovna třešně zrály

  • Re: třešničky Reagovat (19.3.2012 13:15) třešnovka

   Mate pravdu,Nečas se potí nečeho se bojí!zbývá jen jít do ulic co v nevětším počtu dát o sobě vědět že stát je občan a rodina a ne jen nekolik neschopných lidí ve vládě.

 • ach Reagovat (29.10.2011 18:10)

  ty se nenechjí odstavit,jen jim pohrozit ,že to jde i jinak ,Jako v Libyii

  a požádat o bezletovou zonu NATO ať to tu trochu rozstřílí,co!

 • koho volit? Reagovat (15.8.2011 11:17) prcek

  V současné době není koho volit. Vládne nám mafie, která mezi sebe nikoho nepustí, o demokracii si nechám jen zdát.

 • volím Reagovat (7.8.2011 13:07)

  volím ,třešničky
  to bude mela už se těším

 • Nejhorší vláda všech časů a Nečasů Reagovat (9.7.2011 18:06) Konsih

  Bohužel česi jsou banda idiotů, sami si tuhle vládu zvolili - ODSTOP09VV. Stačilo málo, Paroubek, trochu postrašit Řeckem a ovce teď čuměj na deformy, které zemi ještě víc zadluží a uleví horním 10%. Já tuhle sebranku nevolil, ale musim platit za blbost jiných, který nemají vlastní rozum.

 • Tunely a zlodějny vládní mafie někdo zaplatit musí Reagovat (3.7.2011 00:53) Vondra

  S loupeživou mafiánskou vládou korytářů ODSTOP09VV-ABL a jejími formami místo Řecka na cestě rovnou do Somálska.

  • Re: Tunely a zlodějny vládní mafie někdo zaplatit musí Reagovat (3.7.2011 00:57) Vondra

   formami reformami či deformami?!!!

 • Pochybujete ? Reagovat (29.6.2011 19:41) Ivo

  Vím jistě že :

  DEMOKRACIE PŘEDSTAVUJE ŘÁD a z něho plynoucí
  moc SPOLUPRACUJÍCÍCH, v rámci spolupráce ČESTNĚ SOUTĚŽÍCÍCH , spoluobčanů .

  Soudím že :

  KLAUSONÁLNÍ DEMOKRCIE PŘEDSTAVUJE KUKAČČÍ VEJCE ,
  MAJÍCÍ V SAMÉM ZÁRODKU NEŘÁD
  spolupracujících , podle potřeb vzájemně se rozmnožujících či likvidujících ,
  mocných NADobčanů svého nositele . Zbylá část ptačí ŘÍŠE je PŘEDMĚTEM KALKULACE, MANIPULACE , nástrojem moci nekontrolovatelných neomezených zisků , NÁSTROJEM MOCI PENĚZ (GENIÁLNÍHO TMY PRIVATIZÁTORA - vůdce a JEHO jemu věrných vděčných slouhů, pochopů , špiclů , vůdce opěvující tlupy , křivácky - ideologicky manipulované , elitářsky radikálně vychovávané , nerovně dotované a favorizované vůdcovy nadřazené mládeže , mající toliko „patent na vůdcův CML“... )
  Máme vůdce : Dost bylo intelektuálů ! Žádná diskuse, pro náš cíl musí se uplácet, musí se nemravně naléhat, musí se lhát ! Jedeme dál !
  „Přemluv“ bábu , pravda a láska nevítězí , nebát se krást ! Vím kdo jsem - nejsem Bůh, řekl vůdce . Kým tedy je , proč to tají , je snad jeho opakem ? Když říkal , „Oni mně stejně nevolili“, tenkrát jsem to viděl jako jeho nedostatek, dnes už vím, že jen pro své milé , si šetří tenhle státuzvratník síly.

  Jak to vidíš Ty , milý spoluobčane ?

  • Re: Pochybujete ? Reagovat (9.7.2011 09:31) Josef N

   NEPOCHYBUJU.

  • Re: Pochybujete ? Reagovat (1.7.2011 21:31) eda

   nebesa ty

 • konec vlady Reagovat (18.6.2011 22:36) odbory

  Ustupky odborum = posledni stace Peti Necase

  • Re: konec vlady Reagovat (9.7.2011 01:11) klitg

   Kéž by, takové štěstí nás ale nepotká!!!

 • laik k reformám Reagovat (17.6.2011 12:09) tony MORAVA

  http://www.youtube.com/watch?v=0OnFZZVZ0Rk

 • Vladnuti Reagovat (10.6.2011 19:54) pinda

  Myslim ze vlada nevydrzi do svestek, uz to si cvrdlikaji brabci na strese.Ted to bude vladnuti "po me potopa" a urvat neco pro sebe....

 • A je to to znovu!! Reagovat (12.5.2011 10:56) He,he,hi,hi,cha,cha,cha!

  Korýtkáři se nám včera zase začalí prát?!?!

 • Nejhorší vláda všech časů Reagovat (5.5.2011 16:58) AdamusJanuš

  Je to nejhorší vláda,jakou jsme tady kdykoliv měli, jsou to sami karieristé a na občanech jim vůbec nezaleží, takto se chovou všechny vlády od roku 1089, stačí se podívat, co udělali z této zeme

 • jenom a jenom zklamání Reagovat (4.5.2011 15:02) Věra

  Od "slavné revoluce", kdy bylo v počátku stále omíláno "NEJSME JAKO ONI", jsem dospěla k názoru, ano, jsou 1000 krát horší. A měli vše ve svých rukách, jen kdyby to mysleli opravdu upřímně, národ by jim zobal z rukou (myslím tím slavné naše politiky. Zaštiťovat denodenní "hororové"zprávy (lži politiků, krádeže, násilí apod.), že to je daň politiků - no to je prostě směšné.
  Bohužel, dnes prostě neplatí s poctivostí nejdál dojdeš, ale s poctivostí nikam nedojdeš.
  Další směšností je neustálé opakování, jak to bylo dříve hrozné, ty fronty na banány. Dnes když si je koupím a mám na ně, tak ani po celý rok nemají tu správnou chuť. A když už, tak bych raději stála frontu na banány, nežli na pracáku.
  Vše je dnes povýšeno jenom na peníze. Kvalita je hodně daleko, ať to jsou potraviny, nebo spotřební zboží. Daleko více mučíme planetu neustále novými "verky".Když si něco koupím, i přes míru bleším písmem napsaných informací, se nedozvím, odkud se to vlastně vzalo - ponejvíce "vyrobeno v EU".
  Nebylo vždy dříve všechno v pořádku, ale to co je nyní, to je fakt absurdistán. Člověk aby byl stále ve střehu a neví, ze které strany to chytne. Tak jsme svobodní, že jsou na každém kroku kamery, díky mobilu se ví pomalu o každém kroku každého z nás.
  Školství se začíná stále více podobat americkému, takže znalosti žáků jdou k nule. Aby ne, neustále volno, tu státní, tu ředitelské apod. Porovnám-li to s našími utečenci v době té rádoby totalitě, pak byli venku na západě úspěšní proto, že naše školství mělo úroveň. Všeobecné znalosti - není nad ně.
  Ještě jedna zmínka, jestliže dříve byla povinnost pracovat, pak zdaleka nebylo tolik problémů s cikánama, neboť i když nebyli moc vzdělaní, většina pracovala denně - fyzicky. Když po práci přišli domů, měli uvařeno a pak i třeba se pobavili, ale věděli, že musí druhý den jít do práce. Jak se říká u dětí "kdo si hraje nezlobí", tak "kdo pracuje také tolik nezlobí".Dnes je už tato skupina úplně ze společnosti vyřazena víceméně na okraj té části nepřizpůsobivé a vlastně dělají co jim je dovoleno. A vždyť mají i příklad těch, kteří by příkladem jít měli.

  • Re: jenom a jenom zklamání Reagovat (9.5.2011 13:32) Eva

   To je pravda.KAŽDÝ NADÁVAL jak musel držet pusu,makat a dnes ?Nemáme nic a většina drží pusu taky.Dřív jsme alespon měli s prominutím co žrát a dnes ? A co zítra,důchodu se ani nedožijem!!!

   • Re: Re: jenom a jenom zklamání Reagovat (12.6.2011 15:10) Jana

    Plně souhlasím s tímto článkem, je mi špatně z toho, co se to dnes děje, a jak si s námi Ti nahoře pohrávají, jak s figurkami.Oni nemají hluboko do kapsy jak my, obyčejní lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě, snaží se vychovávat do Této společnosti děti, aby z nich byly slušní lidé,platí jim školy, i když je to s penězi na hraně a hlavně Ti nahoře nemají důvod se obávat, jestli vůbec do důchodu vydrží pracovat,protože nemusí, jsou finančně zajištění ažaž,ale co my??? zřejmě se na stará kolena, pokud se toho dožijeme odstěhujeme někam pod most, protože nás už nikdo ve stáří nezaměstná a my nebudeme mít vůbec na nic.Je to smutné, kam to vše dospělo.

    • Re: Re: Re: jenom a jenom zklamání Reagovat (9.7.2011 21:12) henri

     A ke všemu se toto všechno děje za naše peníze!!! Hanba těm lumpům. Musí existovat způsob, jak lumpy, kteří vědomě škodí této zemi a lidem odvolat a potrestat!! Nebo máme diktaturu?!

 • Porovnání Reagovat (3.5.2011 17:59) Marie

  Minulý režim předal stát bez dluhu.Lidé chodili do důchodu dříve.Dostali byt v paneláku zadarmo, ceny byly stálé, v bankách služné úročení vkladů atd.Prý stát vše dotoval pravil pan Ježek. Za 20 let tržního hospodářství neskutečně zadlužený stát, lidé museli kapitalistům zaplatit byty,znehodocena koruna,odchod do důchodu déle,banky nedají úrok, ale platí se i za vklad a není jasné zda člověk o úspory nepřijde.Ceny rosou jako houby po dešti a dluhy státu ještě rychleji. Tak kde se stala chyba.

  • Re: Porovnání Reagovat (4.5.2011 07:49) Jsou u kormidla 20 let zloději.

   Stala se chyba v to, že jsme tam pustili zloděje. A to bohužel za těch téměř 22 let ze všech stran. Každej z nich si nahrabal neskutečný prachy. Téměř vše rozprodali, před tím si udělali zákony takové, aby to pak mohli narvat do svejch kapes a svejm kámošům.

   • Re: Re: Porovnání Reagovat (5.5.2011 15:38) Erika

    Vystihljste to přesně. Lépe to ani napsat nelze.

 • Reforma penzí Reagovat (2.5.2011 18:35) Penzista

  Mě už se to netýká, ale nechápu Vás mladé, že 10 let jen přihlížíte penzijní reformě.Přeji všem pevné zdraví, zvláště těm co půjdou v 75 do důchodu :-)

  • Re: Reforma penzí Reagovat (3.5.2011 10:40) jana

   Prodlužovat věk odchodu do důchodu-tak to si mohou udělat pro sebe,protože nic nedělají,sedí na zadku a vše mají zdarma nebo za směšnou cenu.To se ještě při jednáních vyspí nebo tam jedí,čtou noviny nebo tam vůbec nejsou,ale ať zkusí dělat manuální práci do 75 let jestli to vydrží,kdyby nerozkradli peníze co byly na důchody,tak by nebylo co řešit.Stejně co nakradou si uloží v zahraničí nebo tam prchnou,je málo příkladů.Souhlasím,chce to vzít klacky do ruky a valit a valit hlava nehlava.

 • 21.5.2011 Reagovat (30.4.2011 11:33) Jdeme na ně!!!

  Už tady hodně dlouho jen nadáváme, tak pojďme jim to říc osobně. Odbory chystají na 21.5.2011 v Praze demonstraci. Ještě jsem nezjistil sice kde, ale 100% půjdu. Možná si vezmu na ty šmejdy zlodějský i ten klacek(klíče nestačí). Je fuk, že to pořádají odbory, konečně se toho někdo ujal, jinak by sme si nechali od zlodějů, lhářů a špiclů kálet na hlavu do nekonečna.

  • Re: 21.5.2011 Reagovat (19.5.2011 10:47) Odborář.

   Demonstrace - sraz na nám. W. Churchilla, Praha 3. Protestní pochod již za pět minut dvanáct.

  • Re: 21.5.2011 Reagovat (2.5.2011 18:32) Odborář

   A co třeba misto nadavání argumentovat. Nejlepší je se za "něco" a "někoho" schovat....

   • Re: Re: 21.5.2011 Reagovat (19.5.2011 10:45) Daňková

    Prosím Vás, přijďte. Už nikdo z nás nesmí mlčet, pokud nám stav této země není lhostejný.

 • Bárta úplatkář a lhář Reagovat (29.4.2011 09:39) ???

  Bárta pokusnapoleon patří do vězení za úplatkářství. A to ž ek tomu lže už je jen mínus jeho ubohosti. Kdo věří, že je to nevratná půjčka, tak ať si k hňupovi skákne jen tak pro půl měga a on to ještě nedá ani na papír a nebude to chtít půjčit. Ještě si dovolí pořád lézt do telky a vždykdyž lže, tak se hyhňá jak p...í...čus. Tím nám dává na jevo, jak nás má u zadnice.

 • Myslet před volbama Reagovat (27.4.2011 09:46) Meda

  Možná si zkusme před volbama více všímat kandidátů, co v životě dokázali, kde všude a s jakými výsledky fungovali, rodina, vzdělání, komunální politika, podnikání.Můžeme se ptát již dnes, můžeme kandidáty vidět a poslouchat televizních debatách. Možná věnovat trochu času programu straně o které uvažuji. Není to nic složitého, jen se u toho musí trochu myslet. Nadávat u piva po volbách, že všechno je špatné dokáže každý trouba,ale žádnou změnu k lepšímu to nepřinese.

 • Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (24.4.2011 11:12) Elvíra

  Kdy už všichni pochopíme, že je třeba jednat a vzít do ruky klacky - ne klíče! Klacky a vyhnat je na smetiště dějin!!!

  • Re: Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (2.1.2013 22:06) psodoj

   Elvírko,podívej se na českou pohádku Stará bambitka a uvidíš, že se ti zvedne nálada.Stěma pacholkama v politice nikdo nehne jen si mění křesla, pa pa....

  • Re: Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (25.4.2011 21:22) dio

   Jasne a pak prijdou jen svati a vsechno bude ruzove(nebo nedej boze rude),mel by se tady uvadet vek, nekdy mam pocit, ze zde jsou nazory na politiku desiletych deti.Ti co vladnou jsou jedni z nas, vzdyt jsme si je jako narod ve volbach zvolili.

   • Re: Re: Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (19.5.2011 10:51) Odborář

    Vy jste se měl za minulého režimu špatně? Měli jsme práci a hlavně středu nad hlavou. Já jsem nevolil ty, co jsou dnes u moci. Lze si vybrat. Není čas na debaty, ja čas činu. I když se obávám, že je pozdě. Vše je zničené a rozkradené.

   • Re: Re: Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (30.4.2011 07:01) Jana

    Tady věk nerozhoduje,ale to ,že už by měli vypadnout než udělají ještě více hovadin nebo si ještě nakradli málo?O jedno křeslo přijdou a druhé obsadí-fůj hnus.Souhlasím,ne klíče,ale klacky na ně na zmetky zlodějské!!!Dát jim lopaty a ať makají do 70 let!

   • Re: Re: Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (26.4.2011 10:32) Hmmm?

    Ale to asi nikdo z nís bohužel netušil, co je to za sebranku a pákáž špinavou.

    • Re: Re: Re: Vyžene je koněčně národ?! Reagovat (27.4.2011 09:40) Meda

     Možná si zkusme před volbami více všímat kandidátů, co v životě dokázali, kde všude a s jakými výsledkem fungovali.Můžeme se ptát na názory kandidátů a poslouchat televizní diskuse. Není to nic složitého, jen se u toho musí trochu myslet. Nadávat u piva, že je všechno špatně je jednoduché...

 • KRÉDO Reagovat (22.4.2011 02:21) Jan Hus

  Hledej pravdy,
  slyš pravdu,
  uč se pravdě,
  braň pravdy až do smrti.

 • Veckari Reagovat (21.4.2011 21:16) guliver

  Věci veřejné se ocitly na hraně volitelnosti
  Kdyby se v dubnu konaly volby, Věci veřejné by měly velké problémy s obhajobou svých mandátů. Podle průzkumu agentury CVVM by jen o půl procenta překonaly pětiprocentní hranici pro vstup do Sněmovny.

  • Re: Veckari Reagovat (21.4.2011 22:20) Nooo.

   A všim jste si kolik hlasů má naklikáno Bobostrana? To by byl taky děsnej mazec, kdyby se nám tam tahle jedubabice propracovala. Ale jí by se nechtělo poslouchat toho namachrovaného Napoleonka!

   • Re: Re: Veckari Reagovat (8.7.2011 18:29) Josef N

    Bobostrana se tam dostat nesmí! Je to prodloužená ruka Klausova. Tak jako Mach a jeho "SVOBODNI' "

 • Reformy Reagovat (20.4.2011 08:25) Mila

  Už aby vláda začala zase chvilku něco dělat, zatím nehnula z žadnou reformou a dluhy rostou! Zajimavé je, že na bulvár již není jen Blesk ale i MF Dnes!

  • Re: Reformy Reagovat (20.4.2011 09:26) ???

   Koho že to jako milujete a podporujete? Vy jste se snad nachal/a oblouznit vevrkama s ODS kníže pánem? Zase jeden co se nechal zmanipulovat. Kdyby ti šmejdi nekradli, tak se žádná reforma dělat nemusí a paněz by bylo dost. Takhle lidi jako vy se nechalo oblbnout, že se musí vše převrátit. Jasně, jen nám nandat vyšší daně, aby měli dál z čeho krást. Otevřete oči.

   • Re: Re: Reformy Reagovat (21.4.2011 21:15) Blazkova

    Miluji ceske inteligentni a slusne obcany a hlavne ty co umeji konstruktivne diskutovat a chodi k volbam. Jinak to stoji za hovno, vsechno je spatne,vsichni kradou, nikdo nic nedela, uff to jsem si krasne ulevila :-)

 • Premier Nečas vsadil na VV Reagovat (20.4.2011 08:17) Pudla

  Premiér Nečas vsadil na Vítka a VV, Tluchořovi ukázal kdo vládne ODS.Doufejme, že mu projdou reformy jinak je to konec a vláda nevydrží do švestek

  • Re: Premier Nečas vsadil na VV Reagovat (19.5.2011 11:42) odborář

   Konec by byl, kdyby tato vláda byla ještě u vesla. Prosím Vás, Vy nevidíte co se tu děje? Otevřete oči. Vám to tady vše vyhovuje? Rozkradená republika. Co je výsledek posledních 21 let.

  • Re: Premier Nečas vsadil na VV Reagovat (20.4.2011 08:20) Rejpy

   Klobouk dolu, Nečas se postavil ke všemu čelem. Pokud se mu nepodaří prosadit reformy: "Vláda sváže své hlasování o důvěře s balíkem reformních zákonů, především s přijetím důchodové a zdravotní reformy,"

   • Re: Re: Premier Nečas vsadil na VV Reagovat (20.4.2011 09:34) Hnus velebnost..

    Nikdo se k ničemu čelem nepostavil, ba naopak se všichni předklonili a vzájemně si vlezli do konečníku proto aby se udrželi u keryt a mohli dál krást a ještě zmanipulují občany a ti jim jak hňupové budou tleskat jak jsou úžasní a co pro nás dělají a jak se chudáčci pro nás obětují. No fuj, to je hnus. Jak vám stačí nalhat tak málo, že bez reforem to nepůjde a ještě vás postrašit Řeckem, Španělskem, Irskem, Islandem a jinými bankrotujícími státy. Ti naši papalášští zloději se nám smějí, až se za břicha popadají a říkají si : to jsou ale pitomci liní, co nejsou schopni si přečíst víc než úvodní titulek v novinách nebo na netu a neobtěžují se si najít víc informací. Je mi z vás smutno.

 • ??? Reagovat (19.4.2011 22:42) ???

  Co to jako má být? Dají si sam všechny možné strany, ale pokud chějí být féroví a demokratičtí, tak tu chybí jenda parlamentní strana a to Komunistická. I kdyby ji nikdo nechtěl volit, tak tu má být, jinak je to celé podvod.

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor