Diskuze o Marku Ebenovi

Přidat nový příspěvek.
5
 • Sráč Reagovat (19.11.2016 21:01) Nestor Lakoba

  Co by tam ten sráč křivej dělal?

 • Marek Eben na hrad! Reagovat (2.10.2012 09:30) Michal

  Moc to fylozofovani Svejkum od piva nejde. Pro pana Ebena je to pocta. Ac umelec, tak ho narod vnima jako cloveka, ktery by mohl reprezentovat CR!!! Klobouk dolu ...

  • Re: Marek Eben na hrad! Reagovat (31.10.2012 16:00) Slávka

   No n ení jediný umělec, kterého lidi , takto oceňují. Ale já říkám, ševče drž se svého kopyta.

 • Buďte normální Reagovat (28.5.2012 19:00) Josef

  Uvažovat o Markovi, jako prezidentovi dokáže jen člověk, který vůbec nic nepochopil a do ničeho nevidí. Myslí si, že je to jen figurka, která se pohybuje na hradním nádvoří a někdy někam zaletí. To ale není pravda. Připadá mi, že si děláte legraci z Marka, nebo z Karla Gota. Chcete někoho, kdo je Vám milý, ale urážíte ho tím, že ostatní(na internetu mohou psát "všichni")ho zesměšňují. Prezident, i když se Vám to nezdá, musí být plitik bez špíny, ekonom a manažer, který to hnusné stádo na hradě sežene do jednoho šiku, ohlídá je, nedovolí provádět zlodějnu a lumpárny. Marek má jiné zájmy. Neblbněte.

 • Myslím že ne! Reagovat (3.5.2012 15:04) Ina


  I když je Marek moc milý člověk, na presidenta bych ho nevolila.

 • petice - Marek Eben prezident! Reagovat (24.2.2012 19:45) Spolino Pernetto

  http://www.petice24.com/marek_eben_prezident

 • Milá Julie Reagovat (13.2.2012 10:17) Antonia

  Násilí produkuje jenom násilí.Proč Klause musíme ještě trpět? Vláda je vždy taková , jaký je lid. Chcete říci,že Vy byjste byla chytřejší, spravedlivější a neprotěžovala své vlastní přátele nebo rodinu? Tady každá rada drahá. Nejdříve musíme začít opravdu každý sám u sebe. Druhé nepředěláte. Vždyť práce na sobě míněná vážně, opravdu přináší změnu myšlení a nebýt líní,a vyčůrní a nevím co ještě. Zkusila jste to alespoň v něčem užitečném pro druhé a ne jen pro sebe? O kolik přátel,by jste přišla? Být jiný v davu se nenosí.Já se Vám nevysmívám. Jsme stádo, kdo nezapadne,má celý život o problémy postaráno. A být první, opravdu není lehké,věřte mi. A vláda se nám směje do ksichtu a jenom čeká, kdy uděláme chybu a začneme po zlém,aby měli důvod říkat: Vidíte je čecháčky? Vždyť si nic jiného nezasluhují!!!!!!Vždycky jsou dvě možnosti. Po dobrém, nebo po zlém. Proč volíte to zlejší????????????

  • Re: Milá Julie Reagovat (26.4.2012 16:18) I.R.

   Na Vaše obavy je jediný lék : občanské referendum se zákonnou pravomocí odvolatelnosti politiků na všech stupních řízení, a pravomocí rozhodovat o zásadních
   otázkách státu (např. radar,církevní restituce ap.).

  • Milá Julie Reagovat (25.2.2012 23:28) Julie

   protože si nepřipadám jako ze stáda, protože se za praktiky pana Klause, jako za prezidenta země, ve kter žiju, stydím, protže se stydím, že někdo jedná nečestně a dělá z toho schopnost a standard, proto jsem reagovala tka jak jsem reagovala a neumím jinak. Možná, žiju něco jiného. Čistotu pana Havla by mohl svojí čistotou, maslím si, zasuplovat v tomto státě pro mne jenom Marek Eben. Promiňte mi můj názor. Nerozumím vaší předchozí reakci. Nejsem ze stáda ani nevím co se nosí v davu. Jsem sama sebou a proto se takto vyjadřuji.

  • Re: Milá Julie Reagovat (16.2.2012 00:03) siola

   rád bych věděl jak trpíte

 • srovnání Reagovat (25.9.2011 15:13) Julie

  dneska jsou vedle sebe tady na fotkách Marek a Klaus. To je markantní rozdíl. Marek s naprostým klidem, rovným, čistým pohledem a Klaus - ta liška podšitá zakyslý, přišklebený, přimhouřené oči, všeskrývající výraz, kterému se nedá věřit ani pozdravení. To je hezké srovnání mít je takhle vedle sebe. Není ale hezké že Klaus zastává místo,které zastává. Proč ho tam musíme trpět ještě rok a půl. Pojďte něco udělat. Okamura v tom má dobré aktivty, čtu ho ráda a čekám, kdy zavelí na revoluci. Protože ty chlapi tam ve vládě nevědí,že by měli odejít, oni si myslí, že jsou dobří. A my jim na to dáváme razítko a souhlas, když nic neděláme a jenom nadáváme.

  • Re: srovnání Reagovat (23.3.2012 01:04) siola

   jděte k očnímu, tak to vidíte Vy a chcete revoluci a jakou bolševickou a sama budete někde za bukem takových hrdinů jsme tu měli, můžete se stydět za vyvolávaní jakéhokoliv násilí

 • Prezident? Reagovat (1.8.2011 19:40) elia

  Takového prezidenta bychom si všichni přáliInteligentní,reprezentativní se zdravým názoremAle asi by ho vždy,vzhledem k jeho slušnosti,přehlasovaliTaké nemá ostré lokty a on sám by byl z toho nesťastný

  • Re: Prezident? Reagovat (23.3.2012 01:06) siola

   mluvte za sebe a nepoužívejte slovo všichni to už tu bylo

 • můj názor Reagovat (20.6.2011 10:09) krtek

  Nevím co jej kvalifikuje na kandidáta na prezidenta? Moderování a jeho"písničky s bráchou"?

  • Re: můj názor Reagovat (18.2.2012 09:40) Sam

   SLUŠNOST krtku.

  • Re: můj názor Reagovat (8.7.2011 11:13) Dan

   Presne tak, docela by me zajimalo co si predstvuje kvalifikaci na prezidenta CR?! Asi, ze musi nutne sedet 10 let v poslenecky snemovne a zvedat ruku podle potreby partaje. Mnohem vetsi kvalifikace je moralka a vystupvani na verejnosti. Prezident by mel byt narodem respektovan a byt vzorem, ne aby ho kazdy druhy pomlouval z arogance a stydel se pri pohledu na video ......

  • Re: můj názor Reagovat (23.6.2011 19:18) Julie

   ON PŘECI VŮBEC NEKANDIDUJE - PŘECI TADY JSOU LIDI, KTERÉ SI NĚKDO PŘÁL A TAK JE SEM NAVRHNUL.

 • už jsem usnuli? Reagovat (7.6.2011 22:50) Julie

  Už to tady nežije, ostatně, jako v celém Česku, už si zase zvykáme na tento stav a je nám to jedno, hlavně ať od nás nikdo nic nechce. Jsme v tomto ostuný národ. Nebývá stále v Čechách a znovu a znovu mne to překvapuje, všude jinde mají lidé zájem o čistotu na ulicích ale i v konání, o transparentnost svých činů, kdo se prohřeší, ten odchází sám a dobrovolně a nemejí tak ostudného prezidenta jako my - kritický, arogantní, sebestředný hlupák, který ani neví kolik stojí chleba a propisovačka. Proč nám to stačí? Proč s tím nic neděláme?

 • UŽ ZAČÍNÁ BÝT POZDĚ Reagovat (15.5.2011 19:25) Julie

  NAPSALA JSEM TO 1.4. A DNES SE VELKÝM ALARMEM OPAKUJI
  1) založit stranu NÁROD SOBĚ
  2) přála bych si za reprezentujícího prezidenta Marka
  3) pan Tomiu jako výkonný - to je předsedu vlády - a to hned
  za posledních 15 let se mi ta sestava vůbec nelíbí, jak si to kluci přehazují jak na kolotoči a nevnímají, že tam jsou kvůli REPUBLICE

  • Re: UŽ ZAČÍNÁ BÝT POZDĚ Reagovat (29.9.2011 02:11) emily

   Tak to podepisuji...

   • Re: Re: UŽ ZAČÍNÁ BÝT POZDĚ Reagovat (31.5.2012 14:42) Eliška

    To je přesný - Okamura jako výkoný orgán, Marek Eben by to zastřešoval svým kreditem. Moc kecáme, pozor aby někdo za nás nekonal, už začíná být pozdě.

 • hlas Reagovat (12.5.2011 13:45) Julie

  Vím, že to zatím nemá žádný význam, on totiž Marek ani nekandiduje, ale mě to nutí chovat se tak, jako by to šlo mým hlasem ovlivnit. Je nás ale na těchto stránkách velmi málo, a to je škoda.

 • komedianta už jsme měli Reagovat (25.4.2011 18:07) Kapalová M.

  komedianta už jsme tu měli děkuji nechci

  • Re: komedianta už jsme měli Reagovat (31.5.2012 14:43) Eliška

   Komediant jste možná Vy

  • Re: komedianta už jsme měli Reagovat (10.5.2011 16:15) Julie

   Podletohoto příspěvku je vidět, že máme co si zasložíme. Takových nechápajících lidí jako je tato paní, která myslí pana Havla tím 1. komediantem, je plná reublika a potom s tím nejde nic dělat. Neví co dostávala v osobě pana Havla a kam bychom se dostali s reprezentací Ebena. teď tam máme světové zloděje prospisovaček a podvodníky svých manželek - a tak vypad i celá republika. Kdy vám milá paní Kapalová M. už dojde. Co se ještě musí stát, aby to bylo jinak. Víte, že nechcete, ale co vlastně chcete? Víte to?

   • Re: Re: komedianta už jsme měli Reagovat (29.7.2011 13:27) Odo

    Určitě je to slušný, vzdělaný člověk, mluvící několika jazyky, který se s noblesou sobě vlastní dovede pohybovat jak v nejvyšších, tak třeba i v trampských (teď je dilema, co jsou vyšší kruhy a zda to není jen dobře oblečená spodina národa :-) ).
    slovo "komediant" bych použil třeba pro jiné kandidáty.
    To zrovna nemyslím na případ o kterém jsem také slyšel, jak by Češi Karla Gotta.

 • To by si nezasloužil! Reagovat (15.4.2011 09:52) Helena

  Na takového prezidenta bychom mohli být pyšní, ale to by ho zničilo. Tak slušný člověk by v takové špíně nepřežil!

  • Re: To by si nezasloužil! Reagovat (19.5.2011 14:50) Jan Kolář

   Naprosto souhlasím.

 • Určitě Reagovat (14.4.2011 13:37) Julie

  Právě protože je čistý, tak tam anese čisto, tak by tam špína nebyla a jako ochrana by pro Marka byla pozice předsedy vlády v osobě Tomiu, který by tam měl jít co nejdříve začít dělat pořádek a kouknout jak si to kluci přehazují a až by přišla nová vlna čerstvých nepolitiků, lidí s morálním kreditem, kteří by chtěli jít do party s panem Tomiu, tak ten už bude mít pro ně přichytanou půdu a Marek může reprezentovat. Moc se mi líbí tyto stránky a věřím, že budeme mít přímý vliv na přímou volbu hlavy státu. Moc mi u nás chybí slušnost Václava Havla, který je pro nás nadčasový a hodně % národa ho ani nebylo schopno chápat. Marek by pokračoval v reprezentaci morálního, slušného a moudrého kreditu za náš stát.

 • Přál bych mu to, ale... Reagovat (9.4.2011 23:28) Koloťuk

  ...vždyť by ze své pozice čestného a slušného člověka dostal Hradní koliku

 • Přání Reagovat (9.4.2011 22:25) tanja

  Moc bych si přála mít v čele státu takovéhleho chytrého a férového muže. Jen mám obavu, že by v téhle politické špíně pan Eben nevydržel.

 • byla by ho škoda Reagovat (6.4.2011 20:49) jitka

  myslím si, že bychom mu udělali medvědí službu, to si Marek nezaslouží, byla by ho škoda, kdyby tam mezi těmi grázly měl zvlčet.

 • Proč toho chudáka týrat Reagovat (5.4.2011 13:09) Vaše jméno

  myslím si, že Marek Eben je velice inteligentní člověk, který by se na tu pozici vůbec nehodil a hlavně by docela trpěl. Nevidím důvod, roč ho takhle strhat, takže mu bohužel hlas dát nemohu. Ale kdyby to tady ve státě bylo jiný, určitě bych pro Válečka hlasoval.

 • to je ono!!!!! Reagovat (5.4.2011 08:41) Svobodova

  jo,kdyby to bylo možné,to by bylo něco.Takových kdyby tam bylo více,tak není co řešít

 • Marek Eben Reagovat (3.4.2011 18:47) Hedvika

  Souhlasím s předcházejícím Jirkou,ale zase proč by tam nemohl být slušný,chytrý,poctivý člověk,třeba by se víc slušných přidalo....a grázly vytlačili.

 • zkušenost Reagovat (3.4.2011 09:04) Jirka M.

  Slušný, poctivý, inteligentní ... Coby si chudák počal mezi těmi vymýšleči pitomostí? Jak by se vyrovnal s vládními mafiánskými praktikami?
  Ať raději zůstane takový, jaký je.

 • PODVOD Reagovat (2.4.2011 13:00) Rejpal

  Pokud systém zviditelní po začátku hlasování pár jedinců a ostatní zůstanou v seznamech bez fota a možnosti přidat k nim názor, je to nejen neobjektivní, ale vůči ostatním i podvodné!!!!

 • ale už Reagovat (1.4.2011 19:10) Julie

  1) založit stranu NÁROD SOBĚ
  2) přála bych si za reprezentujícího prezidenta Marka
  3) pan Tomiu jako výkonný - to je předsedu vlády - a to hned
  za posledních 15 let se mi ta sestava vůbec nelíbí, jak si to kluci přehazují jak na kolotoči a nevnímají, že tam jsou kvůli REPUBLICE

 • Slušnost Reagovat (30.3.2011 20:37) Jiří

  Plně souhlasím s vaším názorem.

 • Slušnost Reagovat (29.3.2011 20:37) Julie

  Je mezi námi hodně zbytečných lidí a jejich příspěvky se zde zbytečně zabírá místo. Chybí jim to čeho má Marek na rozdávání - slušnost. Všem slušným lidem ráda dám svůj hlas a vyberu si je aby mne zastupovali. Chci slušné a moudré reprezentanty ale není jich moc na výběr. Vybrala jsem s Marka a pro něho pravou ruku - pana Tomiu , také slušný, cílevědomý a oba mají zdravý rozum a moudrost.

  • Re: Slušnost Reagovat (29.3.2011 22:45) He,he,hi,hi,cha,cha,cha!

   Tož to si teochu protiřečíte?? Na jedné staně mluvíte o slušných lidech a na druhé, že jsou někteří lidé zbyteční?? To by slušného člověka ani nenapadlo, natož to napsat!!!

 • Dávám svůj hlas Reagovat (29.3.2011 09:07) Marie Svobodová

  Marek Eben je velice slušný, poctivý, milý člověk, tak svůj hlas bych dala jemu jednoznačně ráda, ale byl by on jako prezident šťastný? Politika je nechutná...

 • Slušnost a morálka Reagovat (25.3.2011 16:19) Pavel

  Pan Eben splňuje předpoklady pro hlavu státu takovou , jakou si mnohý z nás představuje.Ale ruku na srdce , měl by tak slušný člověk , jako je Marek Eben žaludek na špínu politické funkce ?

  • Re: Slušnost a morálka Reagovat (31.5.2012 14:51) Eliška

   Měli bychom se zeptat přímo Marka Ebena co si o tom myslí, ale já mám zato, že ho podceňujeme, když říkáme, že by ho politika převálcovala. Šťastný by asi nebyl, musel by to brát jako službu vlasti, zato by měl naši lásku a obdiv.

  • Re: Slušnost a morálka Reagovat (26.3.2011 19:00) Julie

   Právě protože by neměl, tak by tam špína nebyla a jako ochrana by pro Marka byla pozice předsedy vlády v osobě Tomiu, který by tam měl jít co nejdříve začít dělat pořádek a kouknout jak si to kluci přehazují a až by přišla nová vlna čerstvých nepolitiků ale lidí s morálním kreditem, tak pam Tomiu už bude mít pro ně přichytanou půdu a Marek může reprezentovat. Moc se mi líbí tyto stránky a věřím, že budeme mít přímý vliv na přímou volbu hlavy státu.

 • Nejlepší z kandidátů Reagovat (24.3.2011 21:42) Eliška

  Ze všech návrhů je mi pan Marek Eben nejsympatičtější a nejvhodnější. Ovšem už v předchozím příspěvku se zmiňovalo, že by se mu úpně změnil život a jistě by se trápil a nedosáhl ano malíčkem na své představy o plnění svých úkolů.
  Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že jakékoliv vedou cí místo a funkce mají samé brzdy - lidi v nadřízených i blízkých orgánech, které je stahují dolů a nedovolí jít vzhůru k ideálům. Bohužel !!!

 • bohužel Reagovat (24.3.2011 18:14) archibald

  Je to smutné, ale všichni kdo oplývají morálními kvalitami tak si nebudou kazit život a radost z něj špínou naší politiky. Nikdo takový to neustojí. A je to móóóóc smutné.

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor