Diskuze o Janu Švejnarovi

Přidat nový příspěvek.
4
 • Přijatelný Reagovat (15.3.2011 14:56) Karla

  Z těch, kteří mají skutečnou šanci být zvoleni, se mi jeví jako nejpřijatelnější. Myslím, že je schopný, dobře zorientovaný a korektní. A zatím má čistý štít.

  • Re: Přijatelný Reagovat (15.3.2011 17:52) Růža

   A kam že se to orientuje? Do Čech nebo snad do USA?

 • Jan Švejnar Reagovat (15.3.2011 14:18) Zuzana Květinová

  Pan profesor Švejnar je velmi kultivovaný a moudrý člověk. Naše vysoká politika potřebuje jeho kvality, aby si mohla vzít příklad, jak lze charakterně a na úrovni řešit všemožné situace.

  • Re: Jan Švejnar Reagovat (17.3.2011 13:36) danča

   Našeho pana prezidenta bude těžké nahradit. Každý další se bude porovnávat a bude to mít o to horší, že prezidenta Klause miluje více než 60% národa. Kdyby mohl zůstat nadále v úřadě a volil by lid, určitě by vyhrál. Noví adepti to mají těžké.

   • Re: Re: Jan Švejnar Reagovat (18.3.2011 13:09) Karla

    Kde jste vzala těch 60% milujících Klause? Jeho zvolení prezidentem považuji za velmi nešťastnou fázi našich dějin.

    • Re: Re: Re: Jan Švejnar Reagovat (18.3.2011 21:47) VK

     Klause také nemusím! Kde jsou prošantročené peníze z privatizace? Jste všichni zaslepení, Klaus umí dobře využívat situace, to jste ještě nepochopili!

  • Re: Jan Švejnar Reagovat (15.3.2011 17:53) Jožka

   A jakou situaci u nás on už řešil? Prosím o konkrétní věc. Děkuji.

   • Re: Re: Jan Švejnar Reagovat (15.3.2011 18:47) Jahnn

    Ovšem, Jan Švejnar tím svým: "Já nic neříkám, ale na má slova dojde" bude velmi dobře řešit zapeklité situace.

 • Nevolme cizáky! Reagovat (15.3.2011 12:51) Drahuše

  Vybírejme z vlastních zdrojů. Určitě se někdo slušný v naší zemi najde, chce to jen hledat, pokud možno ne mezi politiky.

  • Re: Nevolme cizáky! Reagovat (16.3.2011 15:09) Pro Drahuši!

   Asi tebe nebo někoho z tvé rodin,ne?

 • Ať zůstane Reagovat (15.3.2011 11:16) Axel

  tam, kde bral za služby proti nám doplatky.

 • Jednooký mezi slepými Reagovat (15.3.2011 07:26) Doktor

  Bohužel, není výběru, takže cestou kompromisu. je z nich nejpřijatelnější.

 • To je ten pravý. Reagovat (15.3.2011 01:13) Oskar (Kolinec)

  Jsem si naprosto jistý že Jan Švejnar je ten pravý na post hlavy státu. Člověk který se velmi dobře uchytil v Americe, splňuje dostatečnou záruku o jeho všestranných kvalitách. Neznám lepšího a jednoznačně mu dávám hlas. Opačné a často i stupidní názory zcela ignoruji.

  • Re: To je ten pravý. Reagovat (15.3.2011 12:47) Emilka

   Když se tam uchytil, tak ať tam zůstane.

   • Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (16.3.2011 15:18) Emilce

    Každý, kdo se uchytil v Americe, je schopný, u nás se uchytí každý i sebevětší vůl a hlavně podvodník. Proboha, lidi, to jste tak zaslepeni a nevědoucí, že ještě doteď tohle kolem sebe nevidíte a dovolujete si, vy nicky, kritizovat a odsuzovat výborného člověka jen proto, že ho komunizmus vypudil z rodné země? Za to bychom naopak měli být rádi, že snad přinese něco jiného, než je tady zvykem.Ne evropský, ale Světový president by měl být v těch Čechách prohnilých, kde se jen krade a pomlouvá. Nic jiného tu komunisti lidi nenaučili. A vy mnozí jste toho jen důkazam!

    • Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (16.3.2011 16:33) Trdlo

     A copek tak úžasného na tééé Americe obdivujete? Jste pěkně zmanipulovanej jejich neskutečnou propagandou. Vždyť vyvraždili celou populaci původních obyvatel, teď vraždí po celém muslimskén světě a to jen a jen pro prachy(nerostné suroviny). Oni mají plná ústa demokracie a humanity :k sobě si nepustí do země nikoho, aniž by mu neodebrali i otisky prstů, svoboda slova je tam už tak omezená, že až hanva, na Měxické hranici mají už nětší zeď než je ta Čínská(u nás v Matiční se z ní mohli zbláznit).Většila lidí je tam nedostatečně vzdělaná a neznají základi stravovací návyky,Cizí jazik neovládá také téměř nikdo, na zdravotní péči nedosáhne také téměř nikdo, bydlení je ve většině případů jen v domcích bez základů a z pár dřevěných lišt,nebo v karavanech, nasilí a vřaždy na denní pořádku. Hlavě když jsou dostatečně sebevědomí. Ne děkuji, tenhle život nechci aby sem někdo zaváděl

     • Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 01:48) Dana

      Ty si dej mokry hadr na hlavu az vylezes v monterkach od kydani hnoje. V zivote jsi byl v prdeli ale kecu mas plnou hubu, soudruhu. Kdyby ty blbecku nebylo ameriky tak by sis dneska psal kridou na zed u vrat od chliva a slovo internet bys neumel ani vyslovit. sere te to, ze z toho chliva nevytahnes ani paty, ale camtat to umis. A to je ta vizitka ceskeho naroda jako jsi ty!!!!!!!

      • Re: Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 17:59) ola,laááá

       Potrefená husa se ozvala. Vulgyrnost a zloba, Jak české-pan Švejnar by se za Vás musel styďět.

      • Re: Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 11:53) Karel

       Milá paní Dano,naprosto jste se trefila.To je vidět,co to je za inteligenta,který dokáže vybleptat takovéto nesmysly o člověku,kterému neasahá ani k patám.

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 18:02) Magooor.

        Nikde nejsou informace, co je dnes fajn na USA?

     • Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 01:44) jarek

      vetsi kokota jak ses ty sem asi nevydel.Za prve podekuj americe ze muzes vubec psat a surfovat na internetu. Kdyby nebylo Ameriky tak stojis frontu na banany

      • Re: Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 18:01) Prďola

       Další osoba se vzteklinou!!! Amerika vyvraždila původní obyvatelstvo, a dnes vraždí po celém světě dál. Tak si je pochvalte.

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 18:42) J. Neugebauer

        Malá poznámka k této a dalším příspěvkům. Podle mých znalostí původní obyvatlstvo Ameriky vyvraždili Španělé, Američané nemohli, protože tehdy neexistovali.

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 19:41) Růža

         No a ti Španělé tam asi zůstali a pokud neumřeli, tak tam šťastně žijí dodnes.

   • Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (15.3.2011 17:55) Pepa

    Emilko, výýýborně, máte ode mě bodík.

   • Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (15.3.2011 17:45) Drobílek

    Emilko nezáviďte. Pan Švejnar se tam nejen uchytil, nejspíš na to má. Nejspíš by uměl i tady. A co vy ?

    • Re: Re: Re: To je ten pravý. Reagovat (20.3.2011 12:55) Michal

     Kdyby v Americe se uchytil a něco znamenal, tak by se ten odpad necpal k nám zpět ... Zajímá se jen o moc a sníží se i k socanům...

 • Cizinec? Reagovat (14.3.2011 21:54) Jano

  Dříve chodili mládenci do světa na zkušenou, také Komenský doporučuje aby se mladý člověk poučil v jiné krajině. Já sám pokládám za nejlepší sebevzdělání možnost cestovat po Evropě a hovořit s lidmi. Mnoho z těch pisálků co zde odsuzují p. Švejnara za to, že byl v cizině a získal tam zkušenosti a postavení si zde za komouše sedělo v hospodě a tlachalo u piva, v práci si váleli šunky, uzavírali závazky, sympatizovali se vším co jim strana natloukla do hlavy, většina jich byla v KSČ, za života nic nedokázali a teď zase v hospodě vyprávějí jak zde trpěli a jsou z nich velcí vlastenci.Vidím vám až do žaludku. A ani pověst Čechů v zahraničí není nijak valná. Všichni před námi schovávají důkladněji peněženky a když se objevíme v obchodě uvítá nás nápis "Češi, nekraďte" to máme v genech a oni to o nás vědí. Proto stokrát raději někoho, který poznal, že existuje i život bez zlodějiny, než zase dalšího povodníka a korupčníka jako reprezentanta ČR.

  • Re: Cizinec? Reagovat (15.3.2011 16:11) Jarda.

   Není to vina těch lidí u piva, že museli sedět doma. Jestli se za něco budou bývalí bolševici smažit v pekle, tak je to především to, že dvěma generacím mladých lidí sebrali právo jet do zahraničí a poznávat svět. Proti ostatním jejich zločinům se to zdá zanedbatelné, ale je to neodpustitelné. Proto je i celá současná politika tak česky zaprděná. Místo, abychom se poučili z chyb těch druhých a vybírali si řešení, která v zahraničí úspěšně fungují, tak stále naší sociální inženýři, hlavně z ODS, vymýšlejí naše specificky české národní cesty, které jak se pravidelně ukazuje vedou do slepé uličky. Člověk se nediví, že národním hrdinou je Jára Cimrman-mistr slepých uliček. Je těžké vysvětlit našim českým furiantům, že Česko není pupek světa a že vzít si pozitivní příklad z jiných zemí není žádná ostuda. Stále se snaží umíněně vytvořit vlastní řešení, které nám bude svět závidět. Nebude. Akorát budeme světu k smíchu. Ale opravdu to není vina těch dole, ale těch nahoře!

  • Re: Cizinec? Reagovat (15.3.2011 14:57) Věra

   Souhlasím, máte naprostou pravdu.

   • Re: Re: Cizinec? Reagovat (18.3.2011 21:58) VK

    Myslím, že si toho dost málo pamatuješ! Ti co teď nejvíc pláčou tak neměli s výjezdem žádný problém. Je pravdou, že byla velká chyba, že nebyly hranice otevřené, zbavili bychom se aspoň těch nemakčenko a oni by teď nemachrovali, jací jsou hrdinové!

  • Re: Cizinec? Reagovat (14.3.2011 22:15) Ach joo!!

   A podle Vás jsou jako v USA lepší lidé než u nás? To sna né!! Korupční průšvihy teď bují všude: Německo, Francie o Italii ani mluvit nebudem, Španělsko zadlužené, Řecko+Irsko rozkradené, Anglie a jejich vybrakované parlamentní náhrady!! Švádský nacionalismus. A když nás Čechy tak pěkně pomlouváte a že sedíme v hospodě?? To asi Vy chlapi joo a kde jsou ženy?

 • Jan švejnar Reagovat (14.3.2011 21:52) Zdeňka Janská

  Vážím si lidí, kteří se dokázali prosadit a Jana Švejnara oceňuji pro jeho názory, padni komu padni!

  • Re: Jan švejnar Reagovat (14.3.2011 22:26) Karel

   A kde se jako ty jeho názory dozvím, když je mimo republiku? Není ho vidět v TV ani v novinách. To si to mám jako třeba hledat na jeho webu? Chci si pustit zprávy a tam mít názor od větší skupiny politiků aktualně. Ale on vlastně asi ani politik není? Nebo je v nějaké straně, nebo s kým se kamarádí? Víte to někdo?

   • Re: Re: Jan švejnar Reagovat (15.3.2011 16:44) Slavoj Černý

    Máte pravdu, není ho vidět a víte proč ? Protože se nikam necpe ! A pro ty naše vládní zloděje je ohromnej strašák, kterýho se bojej, jedná se bezesporu o jedinečnou osobnost, která by skvostně representovala ČR ! Míň piva a přemýšlet !!!

   • Re: Re: Jan švejnar Reagovat (15.3.2011 15:04) Věra

    Myslím, že je to jeho výhoda. Není zkažený politikou. Ale lidem je asi milejší nějaký obtloustlý, bodrý strejda s velkou pusou a IQ tykve :o)

 • Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (14.3.2011 21:14) alcago

  nevoliila bych na žádnou vysokou funkci, leda na starostu.

  • Re: Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (15.3.2011 16:48) Slavoj Černý

   Musím se smát ! Co to jsou americké manýry ?
   Víte jak vznikla nejbohatší zem na světě Amerika ? Ze samejch emigrantů a nejschopnějších lidí ! Proto jsou tamkde jsou !

   • Re: Re: Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (17.3.2011 14:06) Danča

    A kde jsou? Možná jsme malá země, ale kdo chce, má práci, nemusí se bát o život a nemáme se za co stydět. Jestli má pan Švejnar nějaké zkušenosti, měli bychom to uvítat. Je jedno kde žil, ale má zájem o svou rodnou zemi. Potřebujeme trochu postrčit dopředu a ne se točit dokola, jako pes za ocasem.

   • Re: Re: Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (16.3.2011 22:26) alcago

    Dnešní Američané nejsou o nic chytřejší, než Češi, jen jim je uměle vštěpováno nezdravé sebevědomí.
    Smát se můžet, stejně tak já mohu zůstat u svého názoru a u důvěry ve své intuice, které mě po mnoho desetiletí ještě nezklamaly.

   • Re: Re: Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (15.3.2011 17:21) Slavoji, Slavoji.

    Kde jste přišel k tomu, že je USA nejbohatší stát? Bejvávalo. Jo a taky jste asi zapoměl, že ti emigranti v USA vyvražili veškeré původní obyvatelsto!!!

    • Re: Re: Re: Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (16.3.2011 22:23) alcago

     Souhlasím.

   • Re: Re: Na můj vkus příliš americkké manýry. Reagovat (15.3.2011 16:51) Slavoj Černý

    A ještě jeden příspěvek ! Když kritizujete, to se bojíte podepsat svým jménem, ubožáci !
    Asi víte proč !

 • fuj Reagovat (14.3.2011 20:09) zorro

  Další loutka podporující globalizaci, imperialismus a zisky světových finančníků na úkor českého národa a jejich občanů.

  • Re: fuj Reagovat (14.3.2011 20:28) mrnůštíl

   svatá pravda obyčejný emigrant, lidé tu museli za bolševika trpět ,tento pán když bylo zle si zdrhne, něco jako naší lékaři a pak začne dělat machry.

   • Re: Re: fuj Reagovat (14.3.2011 22:30) Slavoj Černý

    k tomu výroku, no už to že se nedovedete podepsat svým jménem svědčí že jste obyčejný srab ! Vaše IQ bude hodně vysoký !
    Pan ŠVEJNAR SI TOTIŽ O NIC ŘÍKAT NEMUSÍ ! On
    to nepotřebuje a ani se nikam necpe, jste ubožák zakomplecovanej !

    • Re: Re: Re: fuj Reagovat (15.3.2011 05:17) ZORRO

     vážený těší mne vaše reakce, několikrát dokola si v klidu ještě přečtěte můj příspěvek a snad vám to pak dojde. jinak je to diskuse o kandidátech na presidenta, je pravda že se ještě se tak vysoko necpu, ale vás bych při vítězství vašeho oblíbence navrhnul, jestli se neurazíte, minimálně na post kancléře loutkového kabinetu,

     • Re: Re: Re: Re: fuj Reagovat (15.3.2011 16:56) Slavoj Černý

      Prostě UBOŽÁK !

      • Re: Re: Re: Re: Re: fuj Reagovat (15.3.2011 19:59) zorro.zorro.zorro

       ale copak pán změnil názor?že tak najednou.

   • Re: Re: fuj Reagovat (14.3.2011 22:25) Slavoj Černý

    nechápu jak člověk může říci fuj a osobě, které nesahá ani po paty ! Jedná se o ubožáka ! Pan Švejnar nadevšechny vyčnívá !
    Je to nadprůměrná osobnost, nikdo na něho nemá žádný drb, proto vadí ! Jsme ubožáci
    a proto si zasloužíme to co máme !

    • Re: Re: Re: fuj Reagovat (19.3.2011 15:13) bozppo

     Tak si jeďte do Ameriky a naložte si ho do octa,kdyby byl tak úžasnej,tak mohl být prezidentam už minule,na štěstí i ta banda blbců má ještě dost rozumu a jsou i ve své blbosti dost vlestenci aby nějakého zběha nezvolili,ať je tam kde chtěl být a nesere se do Čechů, chtěl být Amík tak ať je ale tam, my ho tady nechceme!

    • Re: Re: Re: fuj Reagovat (15.3.2011 15:06) Věra

     Ano, je to tak jak píšete

     • Re: Re: Re: Re: fuj Reagovat (15.3.2011 20:04) zorro

      děkuju

 • A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (14.3.2011 18:17) GeorginaUrednicek

  Nemohu souhlasist s predchozim vyjadrenim ku panu Svejnarovi. To, ze tu trvale nebydli by mohlo byt jenom ku prospechu...nebyl by "nacuchly " zdejsimi smrdutymi," stojatymi pomery" v politice,coz by mohlo byt tomuto Kocourkovu ku prospechu, alespon bych v to doufala.

  • Re: A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (14.3.2011 19:55) Marie

   Taky si to myslím. A kdybychom jej jistě určitě by se přestěhoval.

   • Re: Re: A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (14.3.2011 20:16) Máňa

    Tož to by bylo od něho hezké a obětavé kdyby se k nám přistěhoval?? Žeee? Když to neudělal při minulé volbě, tak evidentně v tuto republiku nevěří. A pokud v nás nevěří už dopředu, tak ho vážně nechci!!!

   • Re: Re: A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (14.3.2011 19:56) Marie

    Omluva zapoměla jsem napsat zvolili

    • Re: Re: Re: A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (15.3.2011 10:10) Jaroslava

     já taky ne

  • Re: A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (14.3.2011 18:34) Máňa

   Jasně, že nechceme, aby na nás machrovali cizinci. Protože vážně nemájí přehled o všem co se u nás děje a bude na nás aplikovat ten Amerikanismus?

   • Re: Re: A zase nenavidime cizaky ???? Reagovat (15.3.2011 08:33) Adéla

    Zavede u nás Santu Klause.

 • Kdo to je??? Reagovat (14.3.2011 16:40) Máňa

  Tak tenhle pán do Čech občas doskotačí a chtěl by se už opět cpát na Hrad. To si dělá legrandu. Tady je to smá kuza, podraz, zlodějina a on si jako příjde a bude na nás machrovat. Chci od něj, aby tu žil trvale a pěkně si všechno okomentoval jako ostatní v politice, ať víme jaké má na vše názory a to pravidelně. Jinak si můžeme vážně zvolit Gotta!

  • Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:02) Slavoj Černý

   Máňo, kolikpak je ti roků ?

   • Re: Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:26) Máňa

    Slavoji, když už si teda tykáme, tak nejdřív ten věk napiš ty. Já jsem netušila, že mě balíš a nerada bych šla na rande s dědkem. Máňa

   • Re: Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:11) Milena

    Fakt je, že p. Švejnar je velice známá osoba. Tady v ČR. V USA už ani tak nějak známý není, ani jako ekonom, ani jako politik, ani jako profesor. No, jistě je znám na universitě, kde učí, ale jinak ani ne. Požádala jsem svého bratra, který žije v USA, aby mi sdělil, co se o p. Švejnarovi ví tam. nenašel NIC.

  • Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 15:10) Věra

   Ten pán má nejen rozhled, přehled, ale i nadhled. Což vám rozhodně chybí

   • Re: Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:36) VĚRO

    Věro a kde jako mám pátrat, abych zjistil jaký má přehled, nadhled a rozhled. Mám rád informace téměř denně ke konkrétním kauzám v novinách a TV. Pokud chci vědět co si myslí tento pán v USA, tak musím na zahraniční web?

  • Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 08:31) Blanka

   Jasně, on s námi to utrpení nenese!

   • Re: Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:00) Slavoj Černý

    vždycky jsem litoval že nejsem mladší, když ale čtu ty příspěvky, jsem rád žeuž to mám za pár ! Podle reakcí a příspěvků, v ČR nikdy dobře nebude ! Všude dobře, venku nejlíp ! Kdo máte šanci, odjeďte z tohodle hnoje, kde jsou lidé tak hloupí že si neviděj na špičku nosu !

    • Re: Re: Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:27) Karel

     Kam by jste se rád odstěhoval? Vážně by mě to velmi zajímalo?

     • Re: Re: Re: Re: Kdo to je??? Reagovat (15.3.2011 17:40) Pavla

      On pan Slavoj píše, že už není mladej a má to za pár. Tož to on asi chudák trpěl za soudruhů a teď se bojí vystěhovat. Asi by si v USA musel platit velké zdravotní pojištění a bydlel převážně v zahradních chatkách za dřeva, jéé a ty gengy černé mládeže?

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor