ANO 2011

ANO 2011

1. Proč by měli občané volit právě Vaší stranu, respektive v čem se lišíte od stran ostatních?

Za prvé nejsme strana, ale hnutí. Nejsme uzavření ve stranických sekretariátech. Jsme naopak otevření názorům a lidem, kteří mohou nabídnout své zkušenosti a mají něco za sebou. Nemáme za sebou žádné kmotry, nemusíme se zadlužovat, tudíž nejsme jako hnutí závislí na státu nebo na tom, co bychom si z něj potřebovali urvat. Politiku nejdeme dělat pro sebe, ale pro lepší budoucnost našich dětí. Tady můžeme vlastně použít i něco z našich webových stránek: Žádná ze současných stran, žádní politici, kteří tvrdili, že vyřeší nejpalčivější problémy Česka, dosud neuspěli. Volíme stále stejné lidi, kteří kvůli vlastnímu prospěchu pouze slibují a lžou. Žádné výsledky za nimi ale vidět nejsou. Není teď konečně čas na to, aby do české politiky přišel někdo, komu se věřit dá? Není čas na to, aby do politiky přišli lidé se zkušenostmi, kteří už mají něco za sebou a je za nimi vidět skutečná práce?

2. S kým určitě nepůjdete do koalice v případě, že by se Vaše strana dostala do Parlamentu ČR?

Jen těžko bychom kvůli rozdílnému programu a "pohledu na svět" spolupracovali s komunisty, současné strany ale spíš odmítají spolupráci s námi, striktně ji odmítla třeba TOP 09, my ale říkáme, že budeme spolupracovat se všemi slušnými lidmi, kteří budou chtít zásadní změny v české politice a budou pracovat pro občany této země, nikoli jen pro vlastní prospěch.

3. Jaký je váš postoj k protiromským pochodům, případně k otázce řešení problémů souvisejících s tzv. nepřizpůsobivými spoluobčany?

Společnost je celkem pochopitelně frustrována a vybíjí si své frustrace na lidech, kteří současný stav nezavinili. Problém vyloučených lokalit a segregace sociálně slabých se zde dvacet let neřešil. My recepty máme. Zamezíme vytváření sociálně vyloučených lokalit. Skoncujeme s byznysem, který vytváří sociálně vyloučené lokality a zhoršuje bezpečnostní situaci v regionech. Někteří takzvaní „podnikatelé“ si z dávky na bydlení dělají vlastní byznys a sestěhovávají nepřizpůsobivé občany do sociálně vyloučených lokalit. V daném regionu se pak zvyšuje kriminalita, znehodnocují se investice do nemovitostí, a to vše vyvolává odpor velké části veřejnosti a napětí ve společnosti, které musí nákladnými zásahy řešit policie. Situace navíc využívají neonacisté i další extremistické skupiny. Dávka na bydlení nesmí automaticky směřovat k soukromému nájemci, výše dávky nesmí překročit v místě obvyklé nájemné.

Diskuze o ANO

Poslední příspěvek v diskuzi

Ruce v kapsách to sedí hlavně o pana Okleštka. Dukazem je jeho zanedbaná obec Výšovice…
Já se teda moc po volbách nebavim.:( S Bendou problém nemám a jen doufám, že se v Babišovi…
Ale dyť jde o srandu, hlavní je sedět s Bendou za krásný peníze ve sněmovně a rozhodovat…
Tak to taky nechápu. Dát politickou moc někomu, kdo o práci politika jak se dál i ukazuje…
A není jediný.…
Máš pravdu soudruhu.Takový Sobotka,to je borec.Co opustil školní lavice,sedl si na židli,korumpuje,intrikuje…

Vstoupit do diskuze

Unaveni politikou?

Odpočiňte si a dopřejte svému namáhanému tělu kvalitní zdravotní matrace za jedinečné ceny.

Nabídka práce

Národ sobě vyjadřuje názor